סלבס

דילן, מה דעתך לערוך את בכורת הסרט בישראל? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

תנשמו עמוק: דילן או'בריאן חוזר בסרט חדש ויש לנו את הטריילר שלו

מי התגעגע לדילן כמונו?  "זאב צעיר" יצאה לפגרה לפני כחודשיים, מה שאומר שאנחנו לא מפסיקים להתגרד מרוב געגועים לדילן או'בריאן (וגם לך, טיילר פוזי, אבל מה אתה נדחף?).

 אריאלה אביר   |   19/04/2017  |    |    | 

 

 

"זאב צעיר" יצאה לפגרה לפני כחודשיים, מה שאומר שאנחנו לא מפסיקים להתגרד מרוב געגועים לדילן או'בריאן (וגם לך, טיילר פוזי, אבל מה אתה נדחף?). למזלנו, בקרוב נקבל בקרוב מנה גדושה של הפנים היפות והכישרון הנהדר שלו.

 

אפשר להסכים ששנת 2016 לא הייתה השנה הכי זוהרת בחייו של דילן. הכוכב היה מעורב בתאונה בעת צילומי הסרט השלישי בסאגת "הרץ במבוך", מה שגרם לדחיית המשך הצילומים בשנה עד החלמתו המלאה של או'בריאן. אבל עכשיו הוא חוזר בכל הכוח עם סרט חדש, "רוצח אמריקאי".

 

גיבור הסרט, שמבוסס על רב מכר של הסופר וינס פלין, הוא מיטץ', בחור צעיר שמתמודד עם המוות של ארוסתו, שנרצחה במתקפת טרור. הפרידה הטראומטית שולחת אותו למסע נקמה באותם טרוריסטים מרושעים, לא לפני שה-CIA מצרף אותו לשורותיו ומעביר אותו שורה של אימונים מפרכים במטרה שיהפוך למרגל מדופלם.

 

טוב, נראה לנו שמתחנו אתכם מספיק. קבלו במחיאות כפיים את הטריילר לסרט:

 

https://www.youtube.com/watch?v=XwHAGKxsbcg

 

נראה טוב, נכון? הסרט יצא לאקרנים בספטמבר הקרוב, כך שיהיה לכם משהו שינחם אתכם בזמן שאתם מנגבים את הדמעות על כך שהחופש הגדול הסתיים.

 

 

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.