מגזין

עכשיו את תזכרי להביא חלב! (צילום: יוטיוב)

תמיד שוכחים דברים? הכירו את האפליקציה שתשנה את חייכם

אנחנו זוכרים את כל מה שחשוב! שזה את הטלפון של הפיצרייה הקרובה לביתנו.

 נעמה מורד   |   05/06/2017  |    |    | 

זה קורה לכולם, גם לטובים ביותר. כולנו שוכחים לעשות דברים - להכין שיעורי בית, לקנות קורנפלקס, לכבות את הטוסטר... OMG! לגמרי שכחנו לכבות את הדוד!!  מישהו יכול לבוא ולהציל אותנו לפני שהבית שלנו יהיה ON FIRE ?!?                                                                      

אנחנו שמחים לבשר שמצאנו את הפתרון המושלם שבזכותו לא תשכחו יותר שום דבר. הזכרנו כבר שאנחנו מגשימי חלומות? #וואוווו

via GIPHY

נעים מאוד, הכירו את אפליקציית  AROUNDER- אפליקציית תזכורות חכמה, שתעזור לכם  לסמן "צ'ק" על כל המשימות בטו דו ליסט שלכם בצורה יעילה. היא הומצאה על ידי יובל פלס ויהלי לוי, תלמידי תיכון בבית הספר עירוני א' בתל אביב.

לפי יובל, הכול התחיל כשהבין שזיכרון הוא לא הצד החזק שלו: "אני שכחן סדרתי - תמיד שוכח לקנות את הספרים לבית הספר, יכול לסחוב חודשים בלי מחברות ושלא נדבר על זה שכשאימא מבקשת לקנות חלב, זה אף פעם לא קורה".  כמכור לטכנולוגיה, ניסה יובל להיעזר בכל אפליקציית תזכורות אפשרית, אבל אף אחת מהן לא באמת עבדה. מה שהוביל אותו לחפש פתרון יצירתי וחכם - אפליקציה שמתזכרת את המשתמש בצרכיו לפי מיקום, ולא לפי התראה אקראית של שעה מסוימת, שלא תמיד נוחה לביצוע המשימה.

הרעיון של יובל בא בטיימינג מצוין עם עבודת הגמר של יהלי בקורס הפיתוח שלו. יובל סיפר את הרעיון שלו ליהלי והשניים החלו לפתח אפליקציית תזכורות. לאחר שלושה חודשים של עבודה הם פיתחו "אבטיפוס בוסרי ומכוער - אבל כזה שעובד!", לטענתם. בזכות התגובות המדהימות שקיבלו בקרב המשפחה והחברים, השניים החלו לפתח את האפליקציה, שהושקה לאחרונה למשתמשי אייפון בלבד, ולהנגיש אותה לקהל הרחב.

אז איך בעצם היא עובדת? מדובר באפליקציית תזכורות חכמה אשר מזכירה לך את המשימות שלך לפי מיקום מסוים ולא לפי זמן מוגדר מראש. מה הכוונה? נגיד שאתם צריכים לקנות שמפו ואין לכם מושג מהי השעה המדויקת שבה יתאפשר לכם ללכת לרכוש אותו, השימוש ב-Arounder יאפשר לכם לעדכן את המשימה ולבחור את הקטגוריה המתאימה (כרגע יש חמש קטגוריות: חנויות פארם, סופרמרקטים, חנויות כלי כתיבה, חנויות צעצועים וחנויות ספרים). כשתהיו באזור של החנות הרלוונטית, נניח רשת פארם מסוימת, האפליקציה תקפיץ לכם הודעת תזכורת של המשימה וכך באמת תחזרו הביתה עם שמפו! #ג'יניאס

נוסף ניתן להגדיר את טווח השעות בהם המשתמש מעוניין שהאפליקציה תשלח התראה, טווח אזורים ספציפי ואפילו את אמצעי התחבורה של המשתמש, כל מה שצריך כדי שהאפליקציה תוכל להזכיר למשתמש את משימתו במקום הנכון ובזמן הנכון.

 

אנחנו חייבים כזו אפליקציה! מישהו יכול להזכיר לנו להוריד אותה?

ניתן להוריד את האפליקציה (לאייפון בלבד) בקישור כאן, או ב- APPSTORE