סלבס

אותך לעומת זאת, אנחנו אוהבים מאוד! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

תמונות פרטיות של אמה ווטסון נגנבו והודלפו לרשת

לא אהבנו, לא אהבנו בכלל.

 דניאל פסו   |   16/03/2017  |    |    | 

 

 

כוכבת הסרט "היפה והחיה" ממשיכה לככב בכותרות, אבל הפעם הסיבה מבאסת לאללה. לאחרונה נפוצו שמועות ברשת כי ווטסון נפלה קורבן לעבירת רשת וכי תמונות עירום שלה נגנבו והודלפו לאינטרנט. אתמול הגיב נציג מטעמה והודיע - אכן נגנבו תמונות פרטיות של הכוכבת הצעירה, אך לא מדובר בתמונות עירום.

 

השמועות על תמונות העירום של ווטסון החלו להסתובב בדארקנט, הרשת האפלה, ולא סתם קוראים לרשת הזו כך - זהו מרחב וירטואלי שבו גולשים יכולים להחליף מידע מבלי להזדהות בשם המשתמש שלהם. הפרצה הזאת הופכת למוקד שמפיץ בדרך כלל תוכן לא חוקי - ובעינינו, גם לא מגניב.

הדובר מטעמה של השחקנית מיהר להגיב לחרושת השמועות והסביר שכרגע אין פרטים לגבי זהות הגנב וגם אין מידע המגלה כיצד הגיעו התמונות לידיו. נציגה של ווטסון הסביר שהתמונות המדוברות צולמו לפני כמה שנים בזמן שאמה מדדה בגדים בחברת הסטייליסטית שלה. "לא מדובר בתמונות עירום, העברנו את הטיפול לעורכי דין, ואין לנו מה להוסיף בנושא", סיכם הדובר לעיתון "הטלגרף" הבריטי.

 

 

זו אינה הפעם הראשונה שווטסון מתמודדת עם איומים לפגוע בפרטיותה. ב-2014 הועלה לרשת אתר ובו ספירה לאחור, והובטח כי בסיומה יעלו תמונות עירום של הכוכבת. האיומים התבררו כמתיחה מרושעת ותו לא. בריאיון שנתנה בזמנו לעיתון "הטלגרף" פירשה ווטסון את האיומים האלה כתגובה לנאום הפמיניסטי שנשאה באו"ם זמן קצר לפני כן: 

 

 

 

 

אנחנו רוצים לשלוח לאמה חיזוקים ולציין שהתמונות היחידות שמעניינות אותנו - הן אלה שהיא מסכימה שנראה, וגם אלו שלה מככבת כבל (אימוג'י מאוהב).

 

 

מה אתם חושבים על התקרית?