בידור

זה כל מה שיש לכם? (צילום באדיבות yes)

נחשפה תמונה ראשונה מסט "היפה והחיה"

...ואיך היא קשורה לאולף מ"לשבור את הקרח"?

 ראש אחד   |   02/08/2015  |    |    | 
היפה והחיה זה כל מה שיש לכם? (צילום באדיבות yes)

...ואיך היא קשורה לאולף מ"לשבור את הקרח"?

כן, קיווינו שזו תהיה אמה ווטסון שתעלה לאינסטוש את התמונה הראשונה מסט "היפה והחיה", אבל היה זה ג'וש גאד המוכשר (שאנחנו אוהבים עוד מאז שדיבב את אולף ב"לשבור את הקרח"), שהעלה ראשון תמונה לחשבון האינסטגרם שלו. ג'וש כתב: "סיימנו! אתגעגע לקאסט 'היפה והחיה' ובמיוחד לגסטון המעולה, לוק אוונס". גו'ש מגלם את לה פו, עוזרו הנאמן של גסטון, וזה לגמרי מסביר את העובדה שהם כאלה אחוקים (אנחנו בטוחים שלוק יותר נחמד מגסטון).

"סיימנו!" (צילום מסך מאינסטגרם) "סיימנו!" (צילום מסך מאינסטגרם)

ג'וש אמנם פרסם רק תמונה אחת, אבל זה לא יעצור בעדנו מלהפיק ממנה כל פיסת מידע אפשרית, נכון? התמונה של ג'וש ולוק המכורבלים והחמודים יכולה ללמד אותנו כמה דברים. נתחיל בזה שנראה שממש כיף על הסט אם השניים כל כך מאושרים ומחובקים, נכון? נכון. דבר שני, ג'וש כתב: "!It's a wrap", כלומר הם סיימו כבר לצלם את הסרט! יאיי! חוץ מזה, הם יושבים על מדרגות מלאות שלג, ואנחנו כבר מזמן לא ב"לשבור את הקרח", אז הסיבה היחידה לכך היא שהם כנראה מצולמים על המדרגות לטירה של החיה! זאת אומרת שסרט הלייב-אקשן יתרחש בתקופת החורף, ממש כמו בסרט המצויר.

לצערנו יש לא מעט זמן עד ה-17 במרץ 2017 (!), תאריך יציאת הסרט לאקרנים, לכן נקווה שנקבל עוד הצצות לסט בקרוב. אנחנו כבר עוקבים אחרי כל הקאסט באינסטוש, ואתם?

BELLE - איזה קטע מ"היפה והחיה" אתם הכי אוהבים?

(דנה זקס / danaz.rpsh1@gmail.com)