סלבס

(צילום: Giphy)

תחילתו של הסוף? הארי סטיילס פותח דף חדש

מבולבלים? גם אנחנו, גם אנחנו.

 ראש אחד   |   27/09/2016  |    |    | 

 

יותר מדי זמן עבר מאז שוואן די יצאו להפסקה המדוברת. אנחנו מעדיפים שלא להיכנס יותר מדי לעומק הסיפור כי זה פשוט מעציב אותנו נורא. קשה לנו לדמיין עולם בלי וואן די, אתם מבינים? אתם מבינים???

 

אוקיי. שמחים שהבנתם. בכל אופן, בינתיים, בזמן הפגרה המוזיקלית של הלהקה, יש חבר להקה ספציפי שבהחלט מצליח להתמקד בעצמו ובקריירה שלו. אנחנו מדברים, כמובן, על הארי סטיילס, שגם קיבל תפקיד קולנועי מעניין וגם מנהל חיי רווקות מתוקשרים (האמנם? פשוט אנחנו פנויים, הארי), וכעת הוא כובש עוד פסגה בדרך לחיי תהילה זוהרים. כן, נו, למרות שכבר יש לו כאלה.

 

אבל לפני הכול, בואו נלך קצת אחורה. הארי פרסם לפני יומיים באינסטגרם שלוש תמונות של רקע לבן, או יותר נכון, שלוש תמונות של כלום. מוזר, ללא ספק. האם מדובר בהצהרה אמנותית? האם הארי מנסה להטביע את חותמו בעולם האמנות המינימליסטית? השערות רבות הציפו את האינטרנט. אבל התמונות שפרסם מאוחר יותר גורמות לנו להאמין שמדובר בעניין אחר לחלוטין.

 

הארי פרסם לא פחות משלושה (!) צילומי שער שונים למגזין "אנאת'ר מאן" (Another Man), מגזין אופנה, תרבות ואמנות. זהו צעד מאוד משמעותי לזמר, כי זוהי הפעם הראשונה שהוא מככב על שער מגזין לבדו, ללא חברי הלהקה האחרים. אז מה התאוריה שלנו? אנחנו חושבים שהארי רצה לפתוח דף חדש ולכן יצר חציצה בין תקופתו באינסטגרם עד כה ובין תמונות השער החדשות, שלדעתנו מעידות על פרק חדש בחייו.

 

(צילום: Instagram) (צילום: Instagram)

 

 

האם הארי באמת רוצה להשאיר את הלהקה בעבר? או שהתמונות הלבנות הן בכל זאת הצהרה אסתטית ותו לא? רק הזמן יגיד...

 

 

מה אתם חושבים על העניין?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)