ראשי

מזל טוב קיילי! (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

תחזית אסטרולוגית ל-5.8 עד ה-11.8

מזל טוב לקיילי ג'נר, האחות הכי קטנה והכי מדוברת במשפחת ג'נר-קרדשיאן! ההזמנה למסיבה אמורה להגיע בדואר?

 ראש אחד   |   05/08/2015  |    |    | 
קיילי ג'נר מזל טוב קיילי! (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

מזל טוב לקיילי ג'נר, האחות הכי קטנה והכי מדוברת במשפחת ג'נר-קרדשיאן! ההזמנה למסיבה אמורה להגיע בדואר?

טלה  21.3-20.4

חברים: החדשות הטובות של השבוע הן מעברו של מאדים שלכם לאריה ביום שבת. כשכוכבכם יהיה באריה, הוא יעניק לכם הרבה יותר אנרגיה ושמחת חיים ויאפשר לכם לבלות יותר זמן עם חברים.

שור 21.4- 20.5

משפחה: מקבץ כוכבים באריה מצביע על תקופה משפחתית ונראה שקרובי משפחה, למשל בני דודים הנמצאים בחופשה, מרבים לבקר, ואתם דווקא נהנים מכל ההמולה המשפחתית החמימה הזאת.

תאומים  21.5  - 21.6

אהבה: הכוכבים מאפשרים לכם לפגוש ולהכיר אנשים חדשים, אולם בשלב זה יש לקחת בחשבון הרבה זיגזגים ותפניות לא צפויות בהיכרויות חדשות.

סרטן  22.6 – 22.7

חברים: מפת השמים "נרגעה", וגם אתם נינוחים וזורמים יותר. בימים חמישי-שישי תהיה לכם הזדמנות לבילוי כיפי עם חברים שבקושי הצלחתם לראות במהלך החופשה עד כה.

 

אריה 23.7 – 22.8

אהבה: עוד שבוע קסום ומוצלח להיכרויות חדשות. אתם קורנים ומושכים, וביום רביעי או ראשון תיתכן היכרות חדשה. למרות הופעתכם הקורנת אתם רגישים מדי לביקורת כרגע, וייתכן שייקח לכם זמן לקלוט שהאדם שהכרתם מעוניין בכם לא פחות.

בתולה  23.8 – 22.9

משפחה: אתם מרבים לבלות בבית, רוצים להיות לבד, לקרוא, לצפות בטלוויזיה, ומיום שבת אתם מורידים הילוך בקטע החברתי ומסתופפים בקרב המשפחה.

 

מאזניים 23.9- 23.10

חברים: אתם פעילים מאוד מבחינה חברתית, והשבוע, ברביעי או בראשון, בילוי עם חברים יהיה כיפי ומשחרר, ותהיה לכם הזדמנות להתרועע עם חבר שמזמן לא ראיתם בשל שהייה בחו"ל.

עקרב  24.10- 21.11

פופולריות: חדשות נפלאות לעקרבים - כוכב יופיטר, העובר למזל בתולה ביום שלישי, יחזק מאוד את הפופולריות שלכם במהלך השנה הקרובה. השבוע, בשני או שלישי, תזכו לטעימה שתעשה לכם חשק להשקיע במערכות יחסים עם חברים ובכך להעלות את הפופולריות.

קשת 22.11- 21.12

אהבה: שבוע נפלא להיכרויות, בייחוד בימים רביעי, שלישי וראשון. מאדים במזל אריה החל משבת, והוא ימגנט אליכם היכרויות מעניינות ומסעירות במהלך ששת השבועות הבאים - אולי גם עם מישהו מחו"ל.

גדי 22.12 -20.1

חברים: קשר עם חבר ילדות שהתנתק - אולי בשל מעבר דירה - יתחדש. ביום חמישי תוזמנו למסיבה או למפגש כלשהו עם חברים, ותהיו במצב רוח טוב.

דלי 21.1 -18.2

אהבה: אתם מעורבים עד מעל לאוזניים בקשר שהחל לפני כמה שבועות, ולמרות רגעי בלבול פה ושם נראה שתצליחו לשמר את הקשר. ביום שבת או בראשון יש מצב להיכרות חדשה.

דגים  19.2 -20.3

חברים: אתם מקבלים את חבריכם כמות שהם וגורמים להם לחוש בטוחים ולא מאוימים. החום והנדיבות שאתם מרעיפים עליהם ממגנטים אותם אליכם כמו שאור ממגנט פרפר.

הערה חשובה: יש להדגיש כי התחזית השבועית לילידי כל המזלות אינה מחליפה ייעוץ מקצועי המתבסס על נתונים אישיים.

PS– התחזית המלאה מחכה לכם בגיליון שלנו!

(מלכה גולדברג)