בידור

אנחנו חייבים להבין איך זה הגיוני. (צילום: יח"צ)

תחזיקו חזק: לא תאמינו מי חוזר ל"המתים המהלכים"

המתים חוזרים לחיים?

 עמרי ויסמן   |   20/06/2018  |    |    | 

העונה התשיעית של "המתים המהלכים" תעלה לשידור רק לקראת סוף השנה, אבל כבר עכשיו אנחנו יודעים עליה שלושה דברים חשובים שישנו לגמרי את פניה לקראת העונות הבאות.

הדבר הראשון: העונה הבאה אמורה לרענן את הסדרה, בדומה לעונה הרביעית של "אימת המתים המהלכים" – שהחליפה השנה לא מעט דמויות ראשיות ומתרחשת בקווי זמן שונים. הדבר השני: ריק גריימס, הדמות הראשית של "המתים המהלכים", שליוותה אותה מאז הפרק הראשון, צפויה לעזוב את הסדרה ולהופיע בשישה פרקים בלבד בעונה התשיעית. גורלו של ריק אינו ידוע, אולם דווח כי לשחקן אנדרו לינקולן די נמאס והחלטתו לעזוב את הסדרה, שצנחה בעונה האחרונה ברייטינג, התקבלה בשיתוף עם היוצרים.

הדבר השלישי: לא אחר משיין וולש, שכיכב בשתי העונות הראשונות של "המתים המהלכים" ונחשב לכוכב הראשי השני שלה, יופיע בעונה התשיעית בתפקיד אורח! הא?! אבל ניק לא הרג את חברו הטוב שיין אחרי שהוא התחרפן ואיים על המשפחה שלו? נכון, הוא הרג אותו – וגם חיסל את הזומבי ששיין הפך אליו. אז איך שיין ישוב לסדרה? ההערכות ההגיוניות הן ששיין יופיע בפלאשבקים ו/או בחזיונות של ריק, כי אין סיכוי ממשי שהוא ישוב לחיים אחרי שהוא בעצם חוסל פעמיים. להזכירכם, במהלך השנים איבד ריק לא רק את חברו הטוב שיין, אלא גם את אשתו לורי ובנו קארל, כך שלא נתפלא אם הוא "ייפגש" עם אהוביו המנוחים בצורה זו אחרת אחרי שהוא בעצמו יעזוב את הסדרה. די עצוב האמת.