ראשי

(צילום: shutterstock)

תותחים בסנאפצ'ט ובאינסטגרם? לא תאמינו מי מחפש אתכם

וואלה, נשמע כיף! 

 ראש אחד   |   23/08/2016  |    |    | 

 

 

אם במקרה אתם שוקלים לעשות שירות לאומי ואתם טובים בטכנולוגיה, תשמחו לשמוע על התפקיד החדש שנפתח עבורכם - אחראי רשתות חברתיות!   

 

 

 עמותת שלומית לשירות לאומי ואזרחי מחפשת מתנדבים שינהלו חשבונות סנאפצ'ט, אינסטגרם ופייסבוק ושיקדישו מעל 40 שעות שבועיות לקידום תוכן ברשתות החברתיות. התפקיד כולל סיורי שטח בין כל מקומות השרות בארץ מקרית שמונה ועד אילת, פגישות עם מתנדבים בשירות לאומי כדי לשמוע את סיפוריהם ולהעלותם לרשתות על ידי תיעוד סרטוני וידאו ותמונות סטילס מהסמארטפון. 

 

 

המתנדבים ביחידת הרשתות חברתיות של שלומית יקבלו את כל הזכויות הניתנות מצד המדינה למשרתים בשירות הלאומי: דמי כלכלה אישיים שיופקדו ישירות בחשבון הבנק, כרטיס מתנדב שיזכה בנסיעה חינם בתחבורה ציבורית ומגורים למתנדבי מדיה חברתית בודדים. 

 

 

לדברי ארנה קוטלר מנכ"ל עמותת שלומית: "בניית נבחרת מדיה חברתית של העמותה מאפשרת לנו לעדכן על מסלולי התנדבות בפני צעירים שחיים ברשתות החברתיות וקיבלו פטור מהצבא. המתנדבים ביחידת המדיה חברתית הגיעו למסגרת של שרות לאומי בעקבות פטור משרות צבאי על רקע בריאותי ולמרות זאת בחרו להתנדב. יכולים להתקבל לתפקיד רק מתנדבים שעושים את שנת שרותם השנייה לאחר שבשנה הראשונה הם התנדבו במקומות אחרים בקהילה ומכירים את העשייה באופן אישי."

 

 

נשמע אדיר, לא? אז אם אתם בשנתכם השנייה בשירות הלאומי אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציגי העמותה. 

 

 

FUN - נחמד! 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)