סלבס

OMG (צילום מסך מיוטיוב, א.ס.א.פ קריאייטיב Splashnews)

תאוריית קונספירציה טוענת: קייטי פרי היא בעצם ילדה שנרצחה

הרשת מלאה בהוכחות לתאוריה המוטרפת הזו, ואנחנו מודים שזה סופר-מלחיץ.

 ראש אחד   |   28/02/2016  |    |    | 

 

הוליווד רוחשת תאוריות קונספירציה: למשל, יש תאוריה שגורסת כי אבריל לאבין נרצחה והוחלפה בכפילה; תאוריה אחרת טוענת את אותו הדבר בנוגע למיילי סיירוס (ובזאת מסבירה כביכול את השינוי התדמיתי שעברה הכוכבת); ותאוריה אחרת פוסקת כי הוליווד חוזרת בזמן ו"מעתיקה" אנשים מההיסטוריה כדי ליצור כוכבים חדשים. ובכן, לאחרונה צצה שוב ברחבי הרשת תאוריה ישנה, והופעתה המחודשת מטריפה את הקייטיקאטס בכל רחבי הגלובוס, ולא רק אותם.

 

 

ב-1996 דיווחו החדשות באמריקה על הסיפור של ג'ון בנה רמזי, שזכתה בתחרות יופי לילדות ונרצחה באכזריות כשהייתה בת שש בלבד. ואולם רבים טוענים כי ג'ון כלל לא נרצחה, אלא "הוקרבה" למען הפרסום. זאת אומרת ש"חיסלו" אותה - לא פיזית, אלא רק את זהותה - ו"יצרו" אדם חדש בשם קייטי הדסון, שכמו שכולנו יודעים - הפכה לימים לכוכבת קייטי פרי. חסידי התאוריה מציינים כי ניכר דמיון פיזי בין הילדה ג'ון לקייטי ובין הוריהן של השתיים. רמז נוסף שעשוי לתמוך בתאוריה הוא המסרים של "לידה מחדש" שמופיעים בשיריה של קייטי.

 

 

כמובן שאפשר למצוא המון טענות שמפריכות את התאוריה ההזויה, ובראש ובראשונה העובדה שקייטי נולדה ב-1984 ואילו ג'ון נולדה ב-1990. אפשר גם פשוט לבטל את התאוריה ולהגיד שהיותן בעלות עיניים כחולות זה צירוף מקרים ותו לא. אך לאחר שצופים בסרטון, אי אפשר להכחיש שזה קצת מטריף את השכל. יבא'לה.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=FPpH-_k3PQU

 

 

WOW - אנחנו מתים כבר לשמוע את התגובה של קייטי לתאוריה המוטרפת הזו.

 

 

(דנה זקס \ danaz.rosh1@gmail.com)