בידור

מעניין מאוד... (צילום: יוטיוב)

תאוריית המעריצים החדשה של "היפה והחיה" תשנה את כל מה שאתם חושבים על הסרט

וואו, זה באמת הגיוני כשחושבים על זה...

 עומר טסל   |   28/03/2017  |    |    | 

 

 

תאוריות מעריצים על סרטי דיסני צצות כמו פטריות אחרי הגשם. רק אתמול סיפרנו לכם על התאוריה הטרגית שקושרת את "פלונטר" ואת "לשבור את הקרח" - וכבר צצה תאוריה חדשה, הנוגעת לגרסת הלייב-אקשן החדשה של דיסני - "היפה והחיה", כמובן.

 

 

לפני שאתם ממשיכים לקרוא, אנחנו מזהירים שבכתבה יש המון ספוילרים!

 

 

התאוריה אמורה לפצות על שני חורים בעלילה שהטרידו צופים רבים. ראשית, כיצד ייתכן שתושבי הכפר לא מודעים לכך שיש טירה גדולה ובה שוכנת חיה? שנית, איך ייתכן שאף אחד מהתושבים בכפר או מתושבי הטירה לא מזדקן? הרי בסוף הסרט (כבר אמרנו שיש מלא ספוילרים?!) צ'יפ, לומייר וכל החפצים בטירה חוזרים לגילם כפי שהיה לפני שהקללה הוטלה על הטירה.

 

 

לפי תאוריית המעריצים, שפורסמה באתר Reddit, הקללה שהוטלה על שוכני הטירה והפכה את הנסיך לחיה ואת המשרתים לחפצים תקפה גם על תושבי הכפר. משמעו של דבר הוא שנשכחה מהתושבים הידיעה שפעם היה נסיך בטירה (כפי שמסופר בתחילת הסרט). בנוסף, הקללה גרמה לכולם "להיתקע" בנקודת זמן קבועה. זאת אומרת, אף אחד מתושבי הכפר והטירה לא מזדקן, ובעצם היחידים שכן מזדקנים הם בל ואביה. איך זה ייתכן? מפני שהשניים לא היו בכפר בעת הטלת הקללה, הרי בל נולדה בכלל בפריז. MIND_BLOWN#

 

 

עוד חיזוק לתאוריה הזאת הוא שבל ואביה נחשבים למוזרים בקרב תושבי כפר. בל אפילו שרה בשיר הפתיחה על תסכולה כי כל יום נראה אותו דבר, היא מכירה את השגרה של כל אחד מתושבי הכפר ומשתעממת מזה - מבלי לדעת שכולם "תקועים" באותה נקודת זמן ורק היא ואביה מתבגרים.

 

 

מה אתם חושבים על התאוריה?