בידור

via GIPHY

ששת הסרטים שאנחנו הכי מחכים להם הקיץ

הקיץ התחיל, וזה אומר שעוד פחות מחודש כולנו יוצאים לחופש הגדול (#יאיי!) ונזכה לנוח, להשתזף, לשחות בבריכה והכי חשוב - לצפות במלא בסרטים! אז לכבודכם ולכבוד הקיץ, קבלו את ששת הסרטים שיעשו לכולנו את החופש.

 ראש אחד   |   10/06/2016  |    |    | 

 

 

 

 

מוצאים את דורי

מי היה מאמין שעברו 13 שנה מאז שמצאנו את נמו? (איך הזמן טס) סרט ההמשך מגיע בקרוב למסכים הגדולים, ואנחנו נזכה לראות שוב את דורי, הדגיגה הכחולה והמצחיקה בעלת הזיכרון הקצר כמו של... דג! בדיבובה של אלן דג'נרס הקורעת מצחוק שכולנו אוהבים.

בנוסף, אם לא שמעתם, ייתכן שנזכה לראות גם את זוג הלסביות הראשון בסרט של דיסני-פיקסאר!

בכורה: 23.6.16

 

 

 

Finding Dory Movie Poster Finding Dory Movie Poster

 

 

 

 

ללכת בדרכך

סאם קלפלין, המוכר לכולנו בתור פיניק מ"משחקי הרעב" (וגם קישט לכולנו את השער בעיתון האחרון) ואמיליה קלארק, הלוא היא חאליסי מ"משחקי הכס", משחקים בסרט המרגש "ללכת בדרכך" שמספר לנו על אהבה כשהיא מגיעה ממקום לא צפוי. הסרט מבוסס על סיפור האהבה הסוחף ושובר הלב שכתבה הסופרת ג'וג'ו מויס. סתם שתדעו, ההאשטג של הסרט הוא #LIVEBOLDLY - בתרגום חופשי - YOLO! טישו, מישהו?

 

בכורה: 2.6.16 - רוצו לראות!

 

 

Me Before You Movie Poster Me Before You Movie Poster

 

 

 

 

האגדה של טרזן

העיבודים החדשים של דיסני לסרטי האנימציה המוכרים מסקרנים את כולנו, והקיץ הזה עולה על המסכים סיפורו של טרזן. בסרט הזה טרזן כבר התרגל לחייו כאדם רגיל בלונדון, אבל הוא נקרא בחזרה אל הג'ונגל כדי לחקור פעולות חשודות שמתרחשות במחנה כרייה. נשמע מעניין בטירוף!

בכורה: 7.7.16

 

The Legend Of Tarazan The Legend Of Tarazan

 

 

 

 

מכסחות השדים

סרט הפנטזיה הקומי שמהווה רימייק לסרט המקורי- "מכסחי השדים" משנת 1984. הסרט מספר על שתי סופרות לא מצליחות בשם ארין גילברט ואבי ייטס שכותבות ספר המנסה להוכיח שרוחות רפאים אכן קיימות, אימא'לה. שנים לאחר יציאת הספר, הוא מופיע מחדש והופך את גילברט למושא לעג באקדמיה בה היא לומדת. למרות כל הקשיים, הנשים מאחדות כוחות ויוצאות למסע בניסיון להציל את העולם. הכי כוח נשי!

 

 

בכורה: 21.7.16

 

 

 

 

 

 

צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים

ארבעת הצבים האהובים עלינו חוזרים לסיבוב נוסף על המסכים, ואנחנו כבר לא יכולים לחכות לראות לאיזה צרות יקלעו הפעם והאם יצליחו להציל את ניו יורק! (מה זאת אומרת האם יצליחו, הם חייבים!) בתכנון: שרדר חוזר למתקפה נוספת ואליו מצטרפת פלישה חוצנית שמלווה בהמון אפקטים. בהחלט יש למה לצפות. חובה: פיצה לפני הסרט.

 

 

 

בכורה:  21.7.16

 

 

 

 Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

 

 

 

 

 

יחידת המתאבדים

אין ספק ששמרנו את הכי טוב לסוף. אם התגעגעתם לקארה דלווין (מי לא?) ואם אתם אובססיביים לכל מה שקשור בקומיקס, גיבורים ורשעים -  הסרט הבא נוצר במיוחד בשבילכם. הסרט מבוסס על סדרת הקומיקס של DC קומיקס, אבל הפעם - מהצד של הדמויות הפחות חיוביות. נצפו על הסט: וויל סמית', מרגוט רובי וג'ארד לטו. אנחנו, ביחד עם כל העולם, מחכים בקוצר רוח ליציאתו!

 

בכורה: 4.8.16

 

 

 

 

Suicide Squad poster Suicide Squad poster

 

 

 

 

 

SUMMER – איפה הפופקורן שלנו?

 

 

 

 

(כת"צ ענבל חייפץ - inbalk.rosh1@gmail.com)