בידור

זה חזר! (צילום: עמוד הפייסבוק הרשמי של PLLׁׂ)

"שקרניות קטנות" סיכום פרק 13: יש לך הודעה חדשה

הופה, הנבל החדש הגיע! 

 ראש אחד   |   29/01/2016  |    |    | 

 

אז שבוע שלם כססנו ציפורניים וחיכינו לראות מיהו האיש המסתורי שהופיע בסוף הפרק הקודם. אמנם לא גילינו את זהותו, אבל היו כמה התפתחויות משמעותיות ומרגשות - ובראשן ספנסר וכיילב (אומג!). אז יאללה, באו נתחיל:

 

האנה, אמילי וספנסר מנסות להירגע בספא, אבל רק מלחיצות את עצמן עוד יותר (טוב, בנות, אתן לא מפסיקות לדבר על הקלטת שמחקתן, איך תירגעו?). בסוף הבילוי אמילי נכנסת חזרה לחדר לבדוק משהו והיא רואה שם את (תופים, תופים)... שרה הארווי. אמילי ההמומה דורשת משרה שתגיד לה מה היא עושה ברוזווד, ואילו שרה מסתכלת עליה במבט קר כקרח ואומרת לה: "בפעם האחרונה שבדקתי זה היה חדר השקט". #כלבה! נראה לכם שהיא שמעה את השיחה של הבנות? אנחנו חושבים שכן.              

12651032_10153342027945233_5952939553370122708_n עאלק נרגעות! (צילום: מעמוד הפייסבוק הרשמי של PLLׂ)

 

ספנסר הולכת לקולג' המקומי, ועיתונאי צעיר מראיין אותה ושואל על אמה, שמתמודדת לסנאט. הכתב גולש לעניין עם שרלוט, וספנס מרגישה ממש לא נוח עם זה (בצדק. אגב, יש לנו תחושה שהכתב הזה כאן כדי להישאר). במקום אחר ברחובות רוזווד אמילי מכניסה לתוך התיק שלה מזרקים - בדיוק כשאימא שלה צועקת לעברה. היא קולטת מזווית עיניה את לא אחרת מאשר שרה (סירייסלי, מה לעזאזל יש לאישה הזאת?). אמילי מבקשת מאמה הפגועה והכועסת שישוחחו על הנשירה שלה מהלימודים במקום אחר. אמילי לא היחידה שבלחץ - האנה גם כן מפחדת, לכן היא הולכת ללוקאס (הידיד העשיר שהיא פגשה בבית הקפה בתחילת הפרק) ומבקשת ממנו שיהיה האליבי שלה ושיגיד לשוטרים שהיה איתה בלילה שבו שרלוט נרצחה. הבעיה היא שהאליבי הזה לא עובד להם, והשוטרים מגלים די מהר שלוקאס משקר. 

 

האנה נפגשת עם ספנסר, וספנסר שואלת אותה אם היא לא נבוכה לראות את כיילב. ברגע הזה (או יותר נכון, ברגע שאחריו) האנה קולטת שלספנסר יש רגשות כלפי כיילב והיא מעמתת אותה עם זה. ספנסר עונה לה במבוכה שהיא לא יודעת והיא גם לא יודעת אם הוא מרגיש כלפיה אותו הדבר, והאנה מחייכת אליה ואומרת: "אז... אני חושבת שכדאי לך לגלות". ברגעים כאלו אנחנו כל כך אוהבים את האנה! לא כולם היו זורמים בכזאת קלות שה-BFF שלהם יצא עם האקס המיתולוגי.

 

ספנסר שוב נפגשת עם הכתב, והיא מגלה שהוא מראיין גם את מונה ובטוחה שהוא ממשיך לחקור את הרצח של שרלוט. להפתעתה, היא מגלה שמונה בעצם עובדת במטה הבחירות של המועמד המתחרה ראש בראש מול אימא שלה (בגלל שלא קיבלו אותה למטה הבחירות של אימא של ספנס), ולכן הכתב מראיין את מונה. זה ממש מוזר שספנס לא ידעה את זה - בכל זאת, היא הבת של המתמודדת! בואו נגיד שמהיכרותנו עם מונה אנחנו מניחים שיש שם איזשהו סיפור שבטוח יתגלה בהמשך.

12553037_10153340213915233_2686653196863709128_n (צילום: מעמוד הפייסבוק הרשמי של PLLׂ)

אחר כך אמילי והאנה נפגשות אצל אריה, והאנה רואה שאמילי מזריקה לעצמה משהו בשירותים. היא תופסת אותה לשיחה, ואנחנו, שדמיינו את כל התסריטים הכי נוראיים בעולם, מגלים שאמילי מרוששת ולכן היא עוברת טיפולים כדי להיות תורמת ביציות!! כן, בהחלט לא ציפינו לזה, אבל היי, לפחות היא לא חולה במחלה סופנית, וזה הכי חשוב! 

 

הבנות מחליטות להתעמת עם עזרא לגבי הלילה שבו נרצחה שרלוט, אבל לא מצליחות להשיג ממנו תשובות. אם זה עוזר, אנחנו לא חושבים שהוא רצח אותה, גם אם הכול מרמז שכן. אבל תחשבו על זה רגע: במהלך הסדרה ראינו כל כך הרבה חשודים ש"כל הסימנים הראו שהם הרוצחים", ואם הם היו מואשמים במשהו, בית המשוגעים של ראדלי היה צריך להפוך לבית כלא ולא למלון. חוץ מזה, נשמע שעזרא ממש נעלב מהאשמות האלה (חבל, במקום להיעלב הוא פשוט יכול להגיד מה הוא כן עשה כדי שכולם יפסיקו לחשוד בו). 

 

לוקאס מספר להאנה שהוא עוזב למחרת (בורח מהאליבי הכושל שלו?) ומציע לה לגור בדירה שלו בזמן שהוא לא שם. במקביל ליאם מספר לאריה שהבוסית שלהם אהבה את הפרקים שהיא שלחה מהספר של עזרא. הו, עזרא, תמיד ידענו שאתה מוכשר!  

 

בסוף הפרק מגיעים שני השוקים הכי גדולים שיש: הראשון - ספנסר וכיילב שוכבים!! אנחנו פשוט לא מאמינים! מה עם טובי?! מה עם האנה?! מה קורה?! השוק השני הוא שהנבל החדש שולח לכל הבנות הודעה: "אני יודע מי עשה את זה, ואני אכריח אתכן לדבר". אומג, אז כן, חזרנו שוב פעם לקבל הודעות  מטרידות #לייק

 

GAME ON – מה אתם חושבים על הפרק?

 

(כת"צית לירי גושן / liri.rosh1@gmail.com)