בידור

אפשר שתתאחדו כבר? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

שניים מחברי וואן דיירקשן התאחדו בהופעה - בערך

השניים הופיעו באירוע התרמה לכבוד חקר מחלת הסרטן וחיממו לכולנו את הלב

 אריאלה אביר   |   24/10/2017  |    |    | 

בואו נודה באמת, מאז ינואר 2016, כשוואן די יצאה באופן רשמי להפסקה הארוכה בתבל, כולנו אוחזים בכל מפגש מרגש בין חברי הלהקה, בכל איחול יום הולדת שאחד מהם כותב לשני ובכל תמונה רנדומלית של החברים שצצה ברשת. ובכן, בסוף השבוע האחרון קיבלנו איחוד מרגש במיוחד בין הארי סטיילס לבין נייל הורן, שכלל גם מטרה טובה.

השניים הופיעו באירוע ההתרמה Stand Up to Cancer בלוס אנג'לס, שמטרתו גיוס כספים לטובת חקר מחלת הסרטן. בין המופיעים האחרים בערב החשוב הזה היו גם סם סמית', לורד ופינק. האמת היא שנייל כלל לא צוין ברשימת האמנים שיופיעו באירוע, אך הגיע והפתיע את כל הדיירקשנים שהיו בקהל, שחשבו שהביצוע של הארי סטיילס ל-What Makes You Beautiful יהיה ההיילייט של הערב.

אז נכון, אומנם נייל והארי לא נתנו לנו את מה שאנחנו מייחלים לו כבר כמעט שנתיים וחלקו את הבמה יחד בביצוע מרגש ל-Story of My Life (או כל שיר אחר ברפרטואר של וואן די, אנחנו לא בררנים), אבל הציוץ שנייל צייץ בסוף הערב היה מרגש לא פחות. "עבר עליי ערב מקסים. תודה שהזמנתם אותי להיות חלק ממנו. היה גם יפהפה לצפות באחי הרולד בפעולה", כתב נייל. מצד אחד, לגמרי מחמם את הלב. מצד שני, עכשיו כל מה שבא לנו לעשות זה לקרוא להארי - הרולד סטיילס. #פחות_רוקנרול