וידאו

מי יהיה הזוכה הגדול? (צילום: shutterstock)

שלישיית הגמר: מי מבני הנוער האלה יזכה להופיע בפני 15,000 צופים

רגע לפני הגמר הגדול, הנה הקליפים של המתמודדים שאתם בחרתם #סו_אקסייטינג!

 דניאל פסו   |   10/08/2017  |    |    | 

לפני שבועיים הכרזנו לראשונה על תחרות הכישרונות הצעירים שלנו, בה קראנו לבני נוער בגילאי 11-18, שאוהבים ונושמים מוזיקה, לשלוח לנו סרטונים שלהם שרים כשהפרס הראשון הוא להופיע על במת פסטיבל הקיץ שלנו לצד האמנים הכי גדולים בארץ כמו: סטטיק ובן אל תבורי, אליעד, נועה קירל, סטפן, קטריקס ודורון ביטון ועוד רבים ומוכשרים.

אחרי מאות פניות שהדביקו אותנו למסך המחשב, סרטוני שירה מעוררי הערצה (באמת, אפשר את הדיסקים של כולכם?) וביצועים שלא יביישו את ג'סטין ביבר בכבודו ובעצמו, אתם הצבעתם והחלטתם מי היא שלישיית הגמר שלכם. שלישיית המוכשרים הצטרפו אלינו להקלטות וצילומים מקצועיים ב-Me on the mic ויחד יצרנו להם קליפים שאנחנו בטוחים שאתם עומדים לצפות בהם בריפיט.

אז בלי הקדמה ארוכה מדי, כי אנחנו בטוחים שאתם סקרנים כבר לראות את הקליפים המושלמים שהפקנו להם, קבלו את שי דרומי, דניאל וינריב ושייקה דדון! ואל תשכחו איפה ראיתם אותם קודם, כן?

שייקה דדון, בן 16 מרמת גן

"תמיד אהבתי לשיר אבל אף פעם לא היה לי את האומץ לשיר מול אנשים. הייתי שר רק לעצמי כי הייתי ביישן וחסר ביטחון. בשנים האחרונות עברתי תהליך עם עצמי, ובעקבות זה הביטחון העצמי שלי עלה והתחלתי להופיע בהופעות בבית הספר. עם כל הופעה התאהבתי יותר ויותר בכל מה שקשור במוזיקה ובשירה. 
תמיד חלמתי להיות זמר, אבל לא חשבתי שיהיה לי את האומץ להילחם עבור זה, ההשתתפות בתחרות הכישרונות של 'ראש אחד' זה עוד הישג מטורף ויעד עבור החלום שלי. 
הזכיה במקום הראשון תהיה יותר מסתם ניצחון עבורי, היא תוכיח לי שלא רק ניצחתי בתחרות שירה, ניצחתי את עצמי, את הפחדים שלי ואת חוסר הביטחון. גם אם לא אזכה, אני כבר ניצחתי".

צילום: ירון שרון, עריכה: דין קבלי

איפור: שירה פישביין, שיער: אור בראון

דניאל וינריב, בת 16 ממודיעין

"אני שרה מאז שאני זוכרת את עצמי, תמיד אהבתי מוזיקה ואני לומדת פיתוח קול כבר המון שנים. בשנים האחרונות נחשפתי לקהל גדול דרך הסרטונים שאני מעלה לעמוד האינסטגרם שלי. אני חושבת שמגיע לי לזכות כי לכל אחד יש חלום וזה החלום שלי".

צילום: ירון שרון, עריכה: דין קבלי

איפור: שירה פישביין, שיער: אור בראון

שי דרומי, בת 14 מכפר סבא

"אני שרה מאז שאני קטנה, תמיד אהבתי להקשיב למוסיקה ובגיל 9 הצטרפתי למקהלת בית הספר ומאז אני משתתפת בכל הטקסים. אני חושבת שמגיע לי לזכות בגלל שבאתי לתחרות במטרה להגשים את החלום שלי ולהגיע הכי רחוק שאני יכולה ועל הדרך להכיר עוד סגנונות שירה שונים משלי, ולהפתח לדברים חדשים".

צילום: ירון שרון, עריכה: דין קבלי

איפור: שירה פישביין, שיער: אור בראון

הגמר הגדול ייערך ביום חמישי, ה- 10/08, בהשתתפות פאנל השופטים: קטריקס ודורון ביטון, טליסמאן ועדי ביטי. הגמר ישודר בלייב בעמוד הפייסבוק והאינסטגרם שלנו.

הזוכה במקום הראשון יופיע על במת פסטיבל הקיץ של FRUIT WATER ROSH1 2017! לרכישת כרטיסים לחצו כאן.