סטייליש

היא לא נחה לרגע (קרדיט: אינסטגרם)

שכחו מהליפ-קיט, קיילי ג'נר מוציאה ליין חדש של שפתונים

היא מרעננת את המותג שלה במוצרים חדשים לגמרי, ואנחנו כבר רוצים הכל

 נועם גורביץ'   |   06/12/2017  |    |    | 

קיילי ג'נר נעלמה מהרדאר בחודשים האחרונים, כנראה בגלל ההיריון שלה (למרות שהיא עדיין לא אישרה את השמועות), אבל היא דואגת לטפח את עמוד האינסטגרם שלה בפוסטים על הבייבי הראשון - "קיילי קוסמטיקס". אם עד לפני מספר חודשים היינו מקבלים מנה יומית של סלפי מראה של קיילי (ונורמן), היום עולות לנו בפיד תמונות של ליפ-קיטים, שימרים, סמקים וצלליות, ואף תמונה של הבייבי באמפ שלה (#נו).

הבוקר קיילי פרסמה בעמוד האינסטגרם שלה (וגם בעמוד העסקי של מותג הביוטי, כמובן), שלכבוד חג המולד היא מוסיפה 3 מוצרים חדשים לחלוטין ללייין שלה, שיהיו זמינים לרכישה החל מה-13 לדצמבר (כלומר, רק ב-13 לדצמבר כי הכל יהיה סולד אאוט באותו היום, כמו תמיד). המוצר הראשון פורסם היום והוא אודם במרקם קטיפתי (להבדיל משפתוני המאט המזוהים איתה), שמגיע בעשרים גוונים שונים ובאריזה כסופה, בהתאם לשמו - Silver Series. כל אודם יימכר ב-17 דולרים ומההיכרות העמוקה שלנו עם המותג (מפגש חודשי עם השליח של "קיילי קוסמטיקס") בטח בקרוב ג'נר תפרסם ערכת כריסמס ענקית עם כל המוצרים החדשים, שממש לא תעלה רק 17 דולרים. 

מתרגשים בטירוף?! גם אנחנו! אם זה לא מספיק, מחר יפורסם המוצר השני ובשישי יפורסם השלישי, מה שאומר שמיום שישי אנחנו מרפרשים את האתר של "קיילי קוסמטיקס", כי לכו תדעו, אולי פתאום תיפתח מכירה מוקדמת. 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on