בידור

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

שיתוף פעולה היסטורי: נייל הורן, ג'סטין ביבר ושון מנדס יוצאים לסיבוב הופעות

כל החלומות שלנו מתגשמים.

 ראש אחד   |   13/10/2016  |    |    | 

 

 

לא היינו מתנגדים להופעה של ג'סטין ביבר או להופעה של שון מנדס, או אתם יודעים מה? להופעה של אמן הסולו העולה נייל הורן. אבל אנחנו מאוד לא בררנים ונהיה סופר-מרוצים מכל הופעה של אחד מהשלישייה! אבל נניח שהיינו אומרים לכם ששלושתם - ביחד עם עוד המון אמנים מדהימים ומוערכים - עולים יחד על אותה הבמה? מה הייתם חושבים? מה זאת אומרת, שאתם חייבים להשיג כרטיסים, חד-משמעית.

 

 

אם אתם מתכננים להיות בארצות הברית בנובמבר-דצמבר, הרשו לנו לספר לכם על אירוע שאסור, אבל אסור לכם לפספס (וגם קחו אותנו איתכם, בבקשה!).

 

 

סיבוב ההופעות "ג'ינגל בל טור" הוא אירוע של iHeartRadio שלוקח את השמות הכי פופולריים במוזיקת הפופ להופעות ביעדים נבחרים ברחבי ארצות הברית. אילו שמות מוכרים, למשל? פיפת' הרמוני, היילי סטיינפלד, צ'רלי פות', אליסיה קארה, ברונו מארס, מייגן טרינור, אלי גולדינג, ג'סטין ביבר, שון מנדס ועוד איזה אחד, אולי שמעתם עליו - נייל הורן.

 

 

סתם, נו, קצת חוש הומור! לא רק שנייל הורן הוא אחד האמנים שהקהל הכי מצפה להופעתו (בכל זאת, הזמר הצעיר פצח בקריירת סולו מוזיקלית רק לאחרונה), הוא גם צפוי לעלות על הבמה כאורח מיוחד בכמה הופעות, למשל בזאת של חברתו הטובה אלי גולדינג. #מרגש

 

את הליינאפ המלא ואת רשימת האמנים המופיעים בכל יעד תוכלו לבדוק כאן. ואתם יודעים, נכון שראש השנה כבר מאחורינו, אבל לא נתנגד למתנת חנוכה מוקדמת. תפתיעו אותנו.

 

 

אילו מהאמנים המופיעים הכי הייתם רוצים לראות?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)