סטייליש

עושה חשק להזיע (צילום: יח"צ)

שיתוף הפעולה בין ביונסה ו-TOPSHOP יגרום לכם לקום מהספה

סוף כל סוף אנחנו מבינים מה גורם לאנשים לרוץ ברחוב להנאתם.

 ראש אחד   |   14/04/2016  |    |    | 
עושה חשק להזיע (צילום: יח"צ) עושה חשק להזיע (צילום: יח"צ)

סוף כל סוף אנחנו מבינים מה גורם לאנשים לרוץ ברחוב להנאתם. 

 

IVY PARK הוא שמו של מותג בגדי הספורט החדש של המלכה B, וכמובן שהוא עוצב בהשראת בתה המהממת בלו אייבי ו.... ניחשתם נכון - פארקים, איפה שעושים ספורט. המותג הוא פרי שיתוף פעולה בין ביונסה לסר פיליפ גרין (מבעלי קבוצת ארקדיה, הכוללת את רשתות טופשופ, טופמן, דורותי פרקינס וכו') והוא ישווק היום (14.4) לאחר 18 חודשים של עבודה משותפת. 

 

וכן, המותג גם עולה לאתר הקניות המקוון החדש של TOPSHOP-ישראל, מה שאומר שאנחנו אפילו לא צריכים לקום מהמיטה כדי להתפנק בפריט או שניים. כאילו, רצוי שכן נקום ונזוז כי בכל זאת מדובר בבגדי ספורט, אבל הבנתם למה התכוונו. 

 

מושלמת (צילום: יח"צ) מושלמת (צילום: יח"צ) יאללה, קמנו מהספה (צילום: יח"צ) יאללה, קמנו מהספה (צילום: יח"צ)

 

המותג שם דגש על טכנולוגיה ונוצר בשיתוף מומחים מובילים בתחום אופנת הספורט. כל פריט בקולקציה מצטיין בשני היבטים - הוא גם נועד לשפר כמיטב את ביצועי הספורטאי והוא גם שם דגש על נוחות, שהיא המפתח לתנועה נכונה וחלקה. בין פריטי הקולקציה הרבים מצאנו טופים בווריאציות שונות, גופיות וסווט-שירטים שמהללים את הטרנד הספורטיבי, טייצים בשלוש גזרות ועוד ועוד ועוד. כמובן שהקולקציה מיועדת לנשים בלבד - כאילו שמלכת הגירל-פאוור הכי fierce# בעולם תעצב קולקציה לבנים. פףףף!

 

200 שקלים (צילום: יח"צ) 200 שקלים (צילום: יח"צ) 150 שקלים (צילום: יח"צ) 150 שקלים (צילום: יח"צ) 300 שקלים (צילום: יח"צ) 300 שקלים (צילום: יח"צ) 220 שקלים (צילום: יח"צ) 220 שקלים (צילום: יח"צ)

 

"כשאני עובדת ועושה חזרות להופעות, אני חיה בתוך בגדי הספורט שלי, אך למרות ההיצע לא הרגשתי שאני מתחברת לאף מותג ספורטיבי", מספרת ביונסה. "המטרה שלי ב-IVY PARK היא למתוח את הגבולות של קולקציות בגדי הספורט ולעודד נשים להבין שיופי הוא הרבה יותר מנראות פיזית. יופי אמיתי נובע מבריאות הנפש, הלב והגוף. אני יודעת שכשאני מרגישה חזקה פיזית, אני גם מרגישה חזקה נפשית, ולכן רציתי ליצור מותג שיגרום לנשים מסביב לעולם להרגיש אותו הדבר". WORD.

הקולקציה מחכה לכולנו באתר הקניות החדש של חברת האופנה TOPSHOP. 

 

PS - טווח המחירים נע בין 330-60 שקלים. סבבה לנו. 

 

(ליאור פסו lior-rosh1@gmail.com)