מגזין

(קרדיט: giphy.com)

שישה מחנות קיץ משוגעים מסביב לעולם

ממחנה פיצוצים ועד מחנה של דובי פנדות בסין - קבלו את המחנות הכי משוגעים שיש מסביב לעולם.

 ראש אחד   |   04/04/2016  |    |    | 

 

תמיד התבאסתם שאין מחנות קיץ ארוכים בארץ? אתם צודקים, אבל אם ההר לא בא אל מוחמד, למה שמוחמד לא יבוא אל ההר? קבלו את המחנות הכי אדירים ומשוגעים בעולם כולו: 

 

1. מחנה פיצוצים: יש מחנה קיץ בארצות הברית שבמשך חודש שלם עוסק בפיצוץ דברים. החניכים נמצאים במעבדה מיוחדת ולומדים על חומרי הנפץ השונים, מנטרלים מוקשים ולומדים כימיה בצורה הכי אדירה שיש (סטייל "הפרופסור המטורף"). #בום 

 

 

2. מחנה כרישים בפיג'י: בפיג'י יש מחנה קיץ שבו ילדים קטנים צוללים עם כרישים. כן, כן, במשך שבועיים החניכים צוללים בסביבה מאובטחת עם כרישים, לומדים עליהם ומנפצים מיתוסים נפוצים על הדגים הגדולים. ומה עושים החניכים כשהם מחוץ למים? מטיילים על הר געש פעיל בסביבה ועושים ראפטינג. וואו, זה נשמע כמו המחנה בשבילנו. 

 

 

3.מחנה פנדות בסין: אומג, יש מחנה קיץ בסין שבו החניכים מתנדבים עם פנדות במשך שלושה שבועות. הם מאכילים אותם, מלטפים אותם ומשחקים איתם. כמו כן, החניכים לומדים סינית (שפה חשובה מאוד בימינו) ורוכבים על אופניים במקדשים היפהפיים באזור. 

 

 

4. מחנה נימוסים - לא אומרים תודה לדודה אחרי שהיא מביאה לכם מתנה? היזהרו שלא תישלחו למחנה הנימוסים הזה, בדרום קרוליינה שבארצות הברית. במחנה הזה ילמדו אתכם במשך חודש שלם נימוסים ומיומנויות - באיזה מזלג יש לאכול ואיך להשתחוות (נראה לנו כמו מחנה שמתאים למיה מ"יומני הנסיכה"). 

 

 

5. מחנה הפעלולים של הוליווד - אנחנו באמת צריכים להסביר על המחנה הזה, או שברור שזה הדבר הכי אדיר בעולם? במחנה הזה תלמדו לבצע פעלולים כמו כוכבי אקשן מנוסים, למשל לקפוץ ממכונית בוערת, לנפץ שמשת זכוכית בגופכם או לצנוח מגובה רב ולנחות בשלום. וואו, היינו הולכים למחנה הזה, אבל אנחנו טיפה'לה מפחדים. 

 

 

6. מחנה WISE: מחנה קסום באוהיו שבארצות הברית המשלב את כל האטרקציות הכי שוות במקום אחד. גם תוכלו לרכוב על סוסים, גם תיהנו מפעילויות ימיות (מישהו אמר סקי מים?), גם תתנסו בטיפוס אתגרי, גם תשדרו ברדיו של המחנה וגם תכירו מלא-מלא חברים חדשים. המחנה מיועד לנוער יהודי, יש בו כ-400 חניכים, ואתם יכולים לנסוע אליו כבר השנה. נשמע מדהים? למה שלא תמלאו את הטופס שבתחתית הכתבה ותעברו קיץ של פעם בחיים? 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=D8iDZC2YpV8

 

[gravityform id="7" title="false" description="false"]

 

(תוכן שיווקי)