סלבס

מלכת הלבבות (צילום: ירדן הראל)

שירן סנדל מדברת על בריונות ברשת, על אהבה ראשונה ואיך לא, על "גאליס"

מה היא באמת חושבת על יולי מ"גאליס", מדוע היא לוקחת ללב תגובות של עוקבים באינסטגרם ועל איזו שאלה היא העדיפה לא לענות? הזמנו את כוכבת השער שלנו לריאיון דביק במיוחד באווירת יום האהבה.

 ראש אחד   |   10/02/2016  |    |    | 

 

 

החיוך המתוק של שירן סנדל, שמתכתב באופן מושלם עם הפרחים והצבעים החמים שעוטפים את סט הצילומים שלנו, מסתיר מאחוריו די הרבה. אמנם מדובר בכוכבת נוער בלתי מעורערת, אבל היא ממש לא דיווה: שירן לוחמת באומץ באלימות ברשת (גם בעמוד האינסטגרם האישי שלה), מאמינה שמתוקף היותה שחקנית יש לה גם תפקיד של מחנכת ושעליה להעביר מסר חינוכי ולא מהססת לחשוף את הרגע הרומנטי שעליו היא חולמת. קבלו את שירן סנדל בריאיון רומנטי לכבוד הוולנטיינ'ס דיי.

 

 

שירן סנדל "תמיד כיף לשחק את הרעה" (צילום: ירדן הראל)

 

 

גם הדמות שלך בפסטיגל וגם יולי, דמותך ב"גאליס", הן לא בדיוק הבחורות הכי מתוקות ונחמדות שפגשנו בימינו. עד כמה קל לך להתחבר לדמויות המחוספסות האלה?
״קל לי להתחבר לדמויות האלה כל עוד הן מעבירות מסר. הילדים לומדים דרכי איך לא כדאי להתנהג, ומבחינתי זה מעביר את המסר בצורה טובה וזה חשוב מאוד. מלבד זאת, תמיד כיף לשחק את הרעה ועל הדרך אולי להתעלל בחברים על הבמה או על הסט״ (צוחקת).

 

 

לאחרונה הסתיימה העונה השישית של "גאליס". איזה ספוילר את יכולה לגלות לנו לגבי יולי בהמשך הסדרה?
״העונה של 'גאליס' נגמרה ואיתה גם נגמרו ההתנהגויות האופייניות של הדמויות. מה שאני כן יכולה להגיד זה שתכף חוזרים לצלם את העונה השביעית, ולצערי זה הספוילר הכי גדול שאני יכולה לתת״.

 

 

שירן סנדל "ההורים הם המלאכים השומרים שלנו" (צילום: ירדן הראל)

 

 

את נוהגת לענות למעריצים ולמגיבים ברשת. מדוע את בוחרת לעשות זאת?
״אני עונה למעריצים אם אני מתרגשת במיוחד, נעלבת במיוחד, או סתם אם אני מרגישה שאולי אני יכולה לעזור בסיטואציה לא נעימה שמתרחשת לא פעם בעמוד האינסטגרם שלי. אני מנסה להסביר שאני מכבדת את כל הדעות כל עוד הן נאמרות בצורה מכובדת ומכבדת. גם אם הוא יושב מאחורי מסך ולא עומד מולך, עדיין נמצא שם אדם עם רגשות״.

 

 

האם חווית בריונות על בשרך?
״חוויתי בריונות כשהייתי קטנה. זה לא באמת השפיע עליי, חוץ משיעור אחד חשוב שלמדתי - אני יכולה לעמוד על שלי. כל ילד צריך לדעת שהוא חייב להקשיב למצפון האישי שלו ולדעת שאם הוא נקלע לסיטואציה שלילית, הוא צריך לעמוד על שלו ולהגיד במפורש ׳לא׳. כשנקלעים למצב כזה, צריך לפנות למבוגר אחראי ולא להרפות עד שהוא עושה משהו. כמובן שחובה לשתף את ההורים, כי גם אם לפעמים הם נראים כמו האויבים שלנו, הם בעצם המלאכים השומרים שלנו. זכרו שהם תמיד יגנו עליכם מכל צרה״.

 

 

שירן סנדל "לא כל כך אוהבת שמתחילים איתי" (צילום: ירדן הראל)

 

 

אם תראי בחור שמוצא חן בעינייך, האם תיזמי ותתחילי איתו או תחכי שהוא יעשה את הצעד הראשון?
״הממ… אני לא יודעת. מצד אחד אני רוצה להגיד שכן, כי כשהייתי צעירה יותר, הייתי עושה את זה, אבל היום יהיה לי קשה יותר״.

 

 

מהי הדרך הכי אפקטיבית להתחיל איתך?
״למען האמת, אני לא כל כך אוהבת שמתחילים איתי, אבל יש בכל זאת דבר אחד; כדי שאני אוכל להתייחס לזה ברצינות, אותו בחור יצטרך לבוא נקי לחלוטין מפוזות״.

 

 

ומה יגרום לך להירתע ממישהו שמחזר אחרייך?
״הדבר שהכי יגרום לי להתרחק ממישהו זה חוסר מודעות עצמית - בחור שמחזר ללא הרף בלי לשים לב אם זה בכלל נעים לי או לא״.

 

 

LOVE- הריאיון המלא מחכה לכם בעיתון!

 

 

שירן סנדל (צילום: ירדן הראל)

 

 

צילום ירדן הראל | סטיילינג קרן נפתלי | איפור קרן שחם | שיער בועז עוזרי

 

 

(כת"צ עילי שמעוני \ ilay.rosh1@gmail.com)