מגזין

(צילום: shutterstock)

שחור זה השחור החדש: שישה דברים שחורים שתמיד יישארו באופנה

קבלו כמה דברים שחורים שפשוט אי אפשר בלעדיהם.

 ראש אחד   |   30/08/2016  |    |    | 

 

 

1. חתולים שחורים – אין על חתולים שחורים! אחד הדברים שהכי מעציבים אותנו הוא שאנשים עדיין חושבים שהם מביאים מזל רע. אז לא, חתולים שחורים הם אדירים ונפלאים, ובואו נמשיך לדבר עליהם (אבל הפעם מכיוון של מזל טוב ושמחה, בלי הקטע של לירוק עליהם).

 

 

2. משקאות בצבע שחור – היי, היי, אל תרימו גבה! משקאות בצבע שחור תמיד היו אופנתיים, בין אם זה קפה ובין אם קולה. אגב, אם אתם חושבים שצבע שחור של משקה מצביע על נזק בריאותי, אתם כנראה טועים. נשר-מאלט, למשל, אינו מכיל חומרים וצבעים מלאכותיים!

 

צילום: אליאור צפור

 

3. שמלה שחורה – ההיסטוריה האופנתית בשבעים השנה האחרונות ברורה: שמלה שחורה היא פריט חובה בארון, והיא תישאר איתנו גם אחרי מתקפה גרעינית, בדיוק כמו הג'וקים.

 

 

4. עט שחור – כן, כן, אנחנו לא יוצאים פה נגד קהילת העטים הכחולים - גם אתם סבבה. אבל סיכום שנכתב בעט שחור ייראה טוב יותר ומסודר יותר.

 

 

5. אייליינר שחור - עוד משהו שבחיים לא יצא מהאופנה: אייליינר שחור שמדגיש את העיניים ויוצר מראה קלאסי ואופנתי. לא נראה לנו שאי פעם מישהו יבוא ויגיד עליו "אבל זה לא באופנה".

 

 

6. גומייה שחורה – תסתכלו רגע על האנשים שיושבים בכיתה שלכם (טוב, מחרתיים. נו, אנחנו עוקבים אחרי לוח השנה) - לכמה מהם יש גומיות צבעוניות? נכון שלרבים מהם? זה בגלל שגומיות שחורות יישארו שיקיות לעד. אפשר להגיד שגומיות השיער השחורות השתלטו על שוק הגומיות בדיוק כפי שחברת גוגל השתלטה על שוק מנועי החיפוש. הכי מונופול!

 

 תוכן שיווקי