בידור

ריילי ומאיה, מה יש לכן לומר בעניין? (צילום: יח"צ)

#שוקינג: השחקנים הללו היו אמורים לגלם דמויות שונות לגמרי

לא תאמינו את מי מיילי סיירוס הייתה אמורה לגלם ב"האנה מונטנה".

 אריאלה אביר   |   29/05/2017  |    |    | 

הטלוויזיה והקולנוע הם שני עולמות קסומים שכוללים בתוכם המון דמויות, טובות יותר וטובות פחות, שהיינו מתים לקחת איתנו הביתה ולהפוך אותן ל-BFF שלנו. אבל האם ידעתם שלא מעט מהשחקנים האהובים עליכם היו אמורים לגלם דמויות שונות לחלוטין מאלו המוכרות לכם? בואו ניקח אתכם לטיול בארץ ה"מה היה קורה אם":

פול ווסלי - "יומני הערפד"

via GIPHY

אנחנו כל כך רגילים לראות את פול נכנס לנעליו של סטפן סלבטור, הקדוש המעונה, אבל מתברר שבתחילת הדרך, כש"יומני הערפד" הייתה רק רעיון קטן במוחה של יוצרת הסדרה, ג'ולי פלק, התמיין פול דווקא לתפקיד של האח האפל לבית משפחת סלבטור - דיימון האחד והיחיד. מעניין מה איאן סומרהלדר חושב על זה.

סוניקווה מרטין-גרין - "המתים המהלכים"

via GIPHY

אפילו הזומבים בהלם: מתברר שסשה העוצמתית מ"המתים המהלכים" הגיעה לאודישנים של הסדרה במטרה לגלם את דמותה של מישון העוצמתית לא פחות.

מיילי סיירוס - "האנה מונטנה"

via GIPHY

אנחנו מקווים שאתם יושבים, כי לא היינו רוצים שיקרה לכם משהו לגב כשתיפלו מרוב שוק. כשמיילי סיירוס הגיעה להיבחן לסדרה קטנה ולא מוכרת בשם "האנה מונטנה", היא בכלל ניסתה להתקבל לתפקיד של לילי, הבסטי של האנה.

ג'נסן אקלס - "על טבעי"

via GIPHY

אין ספק שהאחים ווינצ'סטר הם בין האחים האהובים עלינו ביותר, אבל מה הייתם אומרים אם היינו מספרים לכם שג'נסן אקלס ניסה להיבחן לתפקיד של סם? אי שם בשנת 2010, סיפר ג'נסן בריאיון כי הוא דיבר עם מפיקי הסדרה לאחר האודישן, והסביר להם שהוא התחבר יותר לדמותו של דין.

סשה פיטרס - "שקרניות קטנות"

via GIPHY

סשה עברה לא מעט עם דמותה של אליסון המרושעת שהפכה עם השנים לדמות טרגית. עכשיו היא בטח מאושרת שלא ליהקו אותה לתפקיד אליו נבחנה אי שם בשנת 2010 - האנה מארין.

סברינה קרפנטר ורואן בלנשרד - "העולם של ריילי"

via GIPHY

מכירים את ריילי ואת מאיה, נכון? עכשיו תדמיינו שריילי מגלמת את מאיה ומאיה מגלמת את ריילי. גם לכם כואב הראש? אז כן, בתחילת הדרך התמיינו רואן וסברינה לתפקיד אחת של השנייה. מזל שבסופו של דבר כל אחת הגיעה למקום בו היא צריכה להיות.

טום פלטון - "הארי פוטר"

via GIPHY

היינו חייבים להכניס לפחות דמות קולנועית אחת שתפיל לכם את הלסת. דארקו מאלפוי, הבלונדיני היקר שכולנו אוהבים לשנוא, בכלל הגיע לאודישנים של סדרת הסרטים המצליחה במטרה לגלם את הארי פוטר בכבודו ובעצמו, או לפחות את חברו הג'ינג'י רון וויזלי. #מעז_יצא_מתוק?

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.