סטייליש

התמונות מדברות בעד עצמן... (צילום: אימג'בנק/Gettyimages, Shutterstock)

גילינו את הסוד שהסלבס לא רוצות שתדעו לגבי השיער שלהן

איך לא שמנו לב לזה עד כה?!

 עומר טסל   |   16/01/2017  |    |    | 

 

 

 

זה לא סוד שמעצבי השיער בהוליווד נעזרים בפאות ובתוספות שיער כדי לעצב את שיערם של לקוחותיהם המפורסמים. אם לא ידעתם את זה קודם, קחו רגע כדי לעכל את המידע הזה, כי מה שגילינו לאחרונה מפתיע אף יותר. קים קרדשיאן, אריאנה גרנדה (באמת חשבתם שהקוקו הזה הוא טבעי?), ריטה אורה, ג'ניפר לופז ושיי מיטשל הן רק חלק מהרשימה הארוכה של כוכבות המשתמשות בפאות ובתוספות שיער. ומה עוד משותף לכל המפורסמות האלה? יש להן את אותו מעצב השיער, כריס אפלטון.

 

 

 

"לכריסטופר יש מאות פאות", מספרת שיי מיטשל לאתר Refinery29. "אז כשהוא מגיע לסט, אני יכולה להשתעשע באיזו תסרוקת שאני רוצה. אני לא אצבע את השיער ואשנה את התסרוקת שלי בכל אירוע והפקה". תוספות שיער ופאות הן עניין יקר מאוד, ולכן הסלבריטאיות שואלות אותן לצורך אירועים שונים, בדיוק כפי שהן שואלות תכשיטים ובגדים יקרים. לאחר שיטוט בעמוד האינסטגרם של המעצב, לא יכולנו שלא לתהות, האם הסלבריטאיות ממחזרות פיאות ותוספות שיער בהן השתמשו חברותיהן למקצוע?

 

 

הרי בסופו של יום, מדובר באותו מעצב השיער ובלקוחות קבועות, ואי אפשר שלא לשים לב לכמה תסרוקות דומות במיוחד... אנחנו מאמינים שמדובר באותן התוספות עם שינויים קלים, כמובן. אתם יודעים מה, כשנפגוש את קים קרדשיאן ברחוב, נשאל אותה ליתר ביטחון.

 

 

 

 

 

 

 

 

מה אתם חושבים על הדמיון הרב בין התסרוקות?