סלבס

קמפיין שווה בהחלט! (קרדיט: אינסטגרם)

שבר את הרשת: הקמפיין שגייס את כל הכוכבים למען שוויון מגדרי

כי מי מנהל את עולם? גירלז! #ד"ש_מביונסה

 דניאל פסו   |   28/12/2016  |    |    | 

 

 

ערוץ הילדים כינס אתמול את כל הסלבס שאנחנו הכי אוהבים למטרה סופר-חשובה - צילומים לקמפיין ״רוצה שווה יכולה״. מטרת הקמפיין לעודד שוויון מגדרי (יו גו גירלז!), והשאיפה היא שבנות יבינו שהן שוות, חזקות ושיש להן את הזכות לעמוד על שלהן. הקמפיין פונה גם לבנים בקריאה לתמוך במטרה ולהעצים נערות ונשים. כמו שאתם יודעים, אנחנו לגמרי תומכים במטרות חשובות כאלו, ואפילו כבר התחלנו להתאמן על סימן ההיכר של הקמפיין.

 

 

 

סקרנים לדעת מי היה שם? חשבנו שלא תשאלו לעולם! 

בין המשתתפות שחייכו למצלמה: ח״כ מרב מיכאלי, אשלי וקסמן בקשי, דנה פרידר, אגם רודברג, שירה לוי, יערה בנבנישתי, קורל סימנוביץ', נועה פילטר (מעיין רובין), חן אמסלם, קים אור אזולאי, העורכת הראשית שלנו דנה זקס (ווי לאב יו דנה) ועוד ועוד ועוד! בין המשתתפים שבאו לתמוך במטרה: טל ברמן ואביעד קיסוס, אוריאל יקותיאל, עומר חזן, אור בן אוליאל וגורי אלפי. הו, אם רק יכולנו להיות זבוב על הקיר, סופגנייה על הסט, הפלאש במצלמה... בקיצור, היינו רוצים להיות שם. קבלו טעימה מהתמונות האהובות עלינו:

 

 

 

 

 

 

 

A photo posted by rosh1 ראש אחד (@rosh_1) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A photo posted by Yaara Benbenishty (@yaara) on

 

 

 

אבל חכו! זה לא הכול - את שיר הנושא של הקמפיין שרה שירי מימון, והיא תגרום לכם לשלוף את הסופר-פאוור הסודי שלכם ואפילו קצת לדמוע מהתרגשות. וכאילו זה לא מספיק, בקליפ משתתף גם עוז זהבי, שמחזק את המסר וקורא לכל הנערים והגברים באשר הם להצטרף ליוזמה החשובה הזו ולהפנים - בנות רוצות שוות יכולות. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=XROiNmEG0Vc

 

 

 

מה דעתכם על הקמפיין?