מגזין

(צילום: shutterstock)

שבעה דברים שאתם חייבים לארוז לסאמר סקול

החלטתם לטוס לסאמר סקול השנה? הכנו לכם את רשימת הציוד המושלמת.

 ראש אחד   |   26/06/2016  |    |    | 

 

הקיץ הוא הזדמנות מצוינת לטוס עם החברים לסאמר סקול! אז אחרי שהחלטתם לאן תיסעו ועם מי (כמובן שעם סאמר סקול סילבוס), הגיע הזמן לארוז את המזוודה! 

 

1. מחברת – כשתיסעו לסאמר סקול, תחוו כל כך הרבה חוויות מרגשות, חדשות ונפלאות, שאתם פשוט תרצו לכתוב עליהן. שווה לכם לקחת מחברת ולתעד את הרגעים ואת התובנות שתקבלו מהמסע הזה. כך תישאר לכם מזכרת נהדרת מהטיול הזה שתוכלו לקרוא שנים אחרי המסע.

 

2. ספר טוב – כן, כן, החוק שלנו אומר שלכל נסיעה חייבים לקחת לפחות ספר אחד. למה? כי יש המון רגעים מתים שבהם פשוט תרצו לשבת ולקרוא ספר (טיסה, נסיעה ארוכה באוטובוס וכדומה). חוץ מזה, תהיו מוקפים באנשים כל הזמן ולפעמים תרצו להתבודד קצת בצד עם ספר טוב.

 

3. מזכרות מהארץ – זה לא חובה, אבל מאחר שתכירו המון אנשים מחו"ל, יהיה נחמד אם תביאו להם משהו למזכרת. זה יכול להיות מחזיק מפתחות קטן, גלויה של הכינרת, או משהו אישי שלכם שהכנתם.

 

4. נעליים נוחות – אחד הדברים הכי חשובים לנסיעה לחו"ל, שאסור לוותר עליהם. אתם תלכו כל כך הרבה במהלך היום, אז רצוי שתעשו זאת בנעליים נוחות (גם אם הן לא הכי יפות).

 

5. מצלמה (עדיף אמיתית) – למה אמיתית? כי ככה לא תהיו מחוברים לנייד שלכם כשאתם בחו"ל ותוכלו באמת ליהנות מהנופים ומהאנשים שתפגשו. חוץ מזה, מצלמות אמיתיות מצלמות באיכות גבוהה יותר מסמארטפונים.

 

6. גרביים ותחתונים – הבסיס לכל נסיעה מתחיל בשני הפריטים האלה, מקווים שלא תחזרו על הטעות שאנחנו עשינו ותשכחו לארוז אותם.

 

7. חיוך – כן, זו אולי עצה קיטשית, אבל היא נכונה. לכל מקום חדש שאתם הולכים אליו עדיף לבוא עם חיוך גדול על הפנים.

 

 

[gravityform id="9" title="true" description="true"]

 

תוכן שיווקי