סלבס

מכתב מכל הלב. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

שבוע אחרי מתקפת הטרור במנצ'סטר: אריאנה גרנדה חוזרת לאינסטגרם

המכתב שלה למעריצים ריגש אותנו עד דמעות.

 דניאל פסו   |   28/05/2017  |    |    | 

לאחר מתקפת הטרור האכזרית שהתרחשה בשבוע שעבר בסיום הופעתה במנצ'סטר, לקחה אריאנה זמן לעצמה לעכל את הטרגדיה. הזמרת הצעירה הורידה פרופיל, ולמעט ציוץ בטוויטר למחרת הפיגוע, כמעט ולא שמענו ממנה דבר.

אתמול חזרה אריאנה לרשתות החברתיות, העלתה מכתב אישי ומרגש למעריציה והבטיחה לחזור למנצ'סטר ולקיים מופע התרמה עבור קורבנות אירוע הטרור.

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

אריאנה פותחת את המכתב במילים: "לבי, תפילותיי ותנחומיי הכנים נמצאים עם קורבנות אירוע הטרור במנצ'סטר ויקיריהם. אין דבר שאני או כל אחד אחר נוכל לעשות כדי לקחת מכם את הכאב. אני פותחת את ידיי ואת לבי, ומציעה כל עזרה שאוכל להעניק, בכל דרך אפשרית. הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות כעת הוא לבחור איך לתת לאירוע הזה להשפיע עלינו ועל הדרך בה אנחנו חיים את חיינו מכאן והלאה".

הזמרת הצעירה פונה אל המעריצים ומשבחת אותם על דרך התמודדתם עם האירוע: "אני לא מפסיקה לחשוב עליכם, המעריצים, בשבוע האחרון. הדרך בה התמודדתם עם כל זה היתה מעוררת השראה וגרמה לי לגאווה גדולה, יותר ממה שתוכלו לתאר. טוב הלב, האהבה, הכוחות והאחדות שהפגנתם זה לזה בשבוע האחרון הם ההפך הגמור מהכוונות האכזריות של אלו שגרמו לאירוע הנורא שקרה ביום שני. אתם מייצגים את ההיפך".

אריאנה מתנצלת במכתב בפני המעריצים: "אני מצטערת על הכאב והפחד שאתם חשים ועל הטראומה שאתם חווים. לעולם לא נצליח להבין למה דברים איומים כאלו קורים, בגלל שאכזריות מסוג זה היא לא בטבע שלנו, וזו הסיבה שאסור לנו להירתע. לא נחדול ולא נפעל מתוך פחד. לא ניתן לאירוע הזה לפלג אותנו. לא ניתן לשנאה לנצח."

בהמשך, אריאנה מבקשת ממעריציה להגיב לאירוע האיום בדרכי אהבה ואיחוד: "תגובתנו לאלימות הזו צריכה להיות בכך שנתקרב זה לזה, נעזור אחד לשני, נאהב יותר, נשיר בקול רם ונחיה את חיינו ברוחב לב ובנדיבות, אפילו יותר מבעבר", היא כותבת ויוצאת בהבטחה מרגשת: "אני אחזור למנצ'סטר, העיר הכל כך אמיצה הזאת, כדי לבלות עם מעריצי וכדי לקיים מופע התרמה לכבוד כל קורבנות מתקפת הטרור ומשפחותיהם. אני רוצה להודות לעמיתי המוזיקאיים ולכל חבריי על שלקחו חלק בניסיון לעטוף באהבה את מנצ'סטר. אני אעדכן אתכם בכל פרטי המופע ברגע שהכל יאושר".

אריאנה מסכמת את המכתב בהבטחה להמשיך ולזכור את קורבנות הפיגוע, ומשפחותיהם: "נמשיך לפעול ולכבד את זכרם של אלו שקיפחו את חייהם, את יקיריהם, מעריציי וכל מי שנפגע על ידי הטרגדיה הזו. תמיד אחשוב עליהם ואנצור אותם בלבי, בכל יום ולשארית חיי".