סלבס

תגידו צ'ייייייז (צילום: אינסטגרם)

רשימת הסלפיז האהובים עלינו ב-2016

אבל קודם - תנו לנו לעשות סלפי!

 דניאל פסו   |   29/12/2016  |    |    |    | 

 

אנחנו מתים על סוף השנה האזרחית כי זו הזדמנות טובה לסכם את כל מה שאהבנו בשנה החולפת ולפנות מקום לדברים חדשים. אנחנו מתים גם על סלפיז כי מי יודע מהו הצד הטוב שלנו יותר מ... נו, אנחנו! לכן ממש מתבקש שרגע לפני שנמשיך ל-2017 נעצור ונעבור על כל עמודי האינסטוש של הכוכבים האהובים עלינו ונבחר את הסלפיז הטובים ביותר ב-2016. תמלאו מימיות וקדימה, בואו נצעד:

 

 

1.ג'יגי חדיד

תסתכלו על התמונה, אנחנו באמת צריכים להסביר? חוף ים, דקלים וזאין מאליק אחד. #נמסנו

 

 

 

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

 

 

 

2. טיילור סוויפט 

טיילור מוכיחה לנו שוב כמה שווה להיות חלק מהסקוואד שלה! הכוכבת העלתה סלפי בצירוף ברכה מרגשת לכבוד היומולדת של קרלי קלוס. רק חבל שהיא לא נשמעה לכללים הלא-כתובים של הרשת - והעלתה תמונה שפחות מחמיאה לקרלי... #לא_קול

 

 

 

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

 

 

 

3. קיילי ג'נר

נראה כי המצלמה בסמארטפון של קיילי תמיד על מצב "צילום עצמי", ויש לנו הרגשה שאם הייתה נערכת תחרות "מלכת הסלפיז'" לשנת 2016 היא לחלוטין הייתה מביאה את הגביע. תכלס, אם לנו היו את כל הליפסטיקים שלה, סביר להניח שגם אנחנו היינו מעלים בכל יום תמונה. #קיילי_תעשי_לנו_גוון_ניוד

 

 

 

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on

 

 

 

4. קנדל ג'נר

כי אנחנו אוהבים אריזות משפחתיות, והתמונה הזאת זועקת "סיסטר לאב". קנדל היא הקרדשיאן-ג'נר האהובה עלינו, ונדמה לנו שהיא לא יכולה לטעות. ובכל זאת, מתברר שסלפי הוא לא הצד החזק של קנדל, בניגוד לאחותה. קנדל, טיפ קטן מאיתנו לשנה הבאה - בקשי שיעורים פרטיים מקיילי. #זו_לא_בושה

 

 

 

A photo posted by Kendall (@kendalljenner) on

 

 

 

 

5. סברינה קרפנטר

כי אנחנו הכי אוהבים שמכניסים אותנו לרוח החג. כריסמס, חנוכה, מה זה משנה? סברינה בכובע פאייטים מנצנץ ומשקפיים מצחיקים - זה לגמרי מספק את הסחורה. #הו_הו_הו

 

 

 

 

 

 

6. מאדי זיגלר

כי אין דבר מתוק יותר משילוב של  מאדי וגור כלבים. כמו כן, אנחנו אוהבים להיזכר שמתחת לפאה המפורסמת מסתתרת ילדה שרק רוצה לעשות סלפי עם הפילטר האהוב עליה (ועלינו) בסנאפצ'ט. רק דבר אחד, מאדי - #אם_נוהגים_לא_מצטלמים.

 

 

 

 

 

 

7. שון מנדס 

הגיע הזמן לנוכחות גברית ברשימה, ואיזה כיף להתחיל עם שון! אנחנו ממש אוהבים את הסלפי הזה של שון עם הבסטיז שלו, כי זאת תמונה שמוכיחה שגם לבנים יש סקוואד. אנחנו רק שאלה - איפה נרשמים? #טיילור_מאחורייך

 

 

 

A photo posted by Shawn Mendes (@shawnmendes) on

 

 

 

 

8. טיילר פוזי

תכינו את הממחטות, הסלפי הזה הוא כל מה שממיס אותנו - התכרבלות במיטה עם כלב וטרו לאב. אוקיי, נכון שטיילר ובלה הספיקו להיפרד מאז, ונכון שהיא אפילו המשיכה הלאה ומצאה אהבה חדשה (ד"ש לצ'רלי פות'). אבל היי, לרגע הם היו כל כך מאוהבים, וזה לגמרי שווה מקום ברשימה. #לב_שבור

 

 

 

A photo posted by Tyler Posey (@tylerposey58) on

 

 

 

 

9. ניק ג'ונאס

היי ניק, איזה כיף שבאת והבאת את ג'ניפר לופז איתך! אנחנו לא מתפלאים שהתברגת יפה ברשימה, בכל זאת אתה אליל הבנות וזמר מוכשר, מה הפלא שג'ניפר רצתה לעשות סלפי איתך. #רק_שדרייק_לא_יקנא

 

 

 

A photo posted by Nick Jonas (@nickjonas) on

 

 

 

 

10. אריאנה גרנדה

אחרונה ובהחלט החביבה עלינו! כל כך הרבה סלפיז ורק אריאנה אחת - הבחירה הייתה באמת קשה. בסוף הלכנו על הסלפי שעורר סערה כי לינדזי לוהאן הגיבה עליו "יותר מדי איפור". בואו נבהיר משהו למיילי ולכל העולם - אריאנה לא יכולה לטעות. haters_gonna_hate#

 

 

 

A photo posted by Ariana Grande (@arianagrande) on

 

 

 

 

 

מהו הסלפי האהוב עליכם?