בידור

Via: GIPHY

רק מעריצים אמיתיים שמו לב לפרט המיוחד הזה בטיזר החדש של "היפה והחיה"

התאכזבתם מהטיזר החדש של "היפה והחיה?" הפרט הזה ישנה את מה שחשבתם!

 ראש אחד   |   29/05/2016  |    |    | 

 

 

אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל אנחנו כבר סופרים לאחור את הימים עד לחודש מרץ 2017, אז סוף-סוף יגיע לקולנוע החידוש של דיסני ל"היפה והחיה", הקלאסיקה שכולנו צפינו בה שוב ושוב.

 

 

 

 

אין כמו דיסני, ובעניין הזה אנחנו אפילו לא צריכים לנסות ולשכנע אתכם. דיסני תמיד יודעים לרגש ולהפתיע, ויש הסכמה גורפת שהליהוק של אמה ווטסון לתפקיד בל הוא לא פחות ממושלם.

 

נכון, אמה תמיד תהיה הרמיוני בשבילנו, אבל אנחנו לגמרי חושבים שמותר לה להיות נסיכת דיסני. אין ספק שהבחירה באמה לתפקיד הראשי רק העלתה לנו את הציפיות לסרט החדש, אבל כשסוף-סוף יצא הטיזר לסרט, חשנו אכזבה קלה. זאת מכיוון שאמה כמעט ולא הופיעה בטיזר, אלא רק הבליחה לכמה שניות בסוף הסרטון. #באסה

 

 

אבל הסרטון הוויראלי הבא שינה לגמרי את כל מה שחשבנו על הטיזר.

 

 

 

 

 

נכון, עברו לא מעט שנים מאז 1991 - על מה אנחנו מדברים, עבר נצח! אתם כנראה עדיין לא הייתם פה, ואנחנו מודים, גם חלקנו לא.  #צעירי_המערכת 

 

 

אבל סרטון ההשוואה בין הטיזר משנת 1991 לבין הטיזר החדש לסרט של 2017 מוכיח לנו את מה שידענו כל הזמן - דיסני לא מפסיקים להפתיע! דיסני שחזרו באופן מושלם את האותנטיות של הסרטון המקורי באמצעות התפאורה שמתעוררת לחיים והמוזיקה הנוסטלגית שהעבירה בנו צמרמורת.

 

 

נו, אז כמה זמן יש עד מרץ 2017? אנחנו פשוט לא יכולים לחכות!

 

צילום מתוך Youtube צילום מתוך Youtube

 

BEAUTY - מה חשבתם על הסרטון החדש?

>

(עומר טסל - Omert.rosh1@gmail.com)