בידור

מה אתם חושבים? (צילום: יוטיוב)

רפונזל מכחישה, אבל תאוריית המעריצים הזו מתעקשת על קשר טרגי בין "פלונטר" לבין "לשבור את הקרח"

האמת, זה נשמע די הגיוני!

 עומר טסל   |   27/03/2017  |    |    | 

 

 

על הקשר המיוחד שנרקם בין סרטי דיסני-פיקסאר שמעתם? מדובר ב"הופעות אורח" של דמויות מוכרות בסרטים אחרים של האולפנים. שמן הרשמי של ההופעות האלה הוא "ביצי פסחא", ויש כמה דוגמאות נהדרות לכך. למשל, בסרט "מפלצות בע"מ" מבליחה בין הבובות של בו גם בובה בדמותו של נמו הדג, ולאצו, הדובי המרושע מ"צעצוע של סיפור 3", מופיע לשבריר שנייה גם ב"למעלה". #הכי_מגניב_EVER

 

 

 

לפעמים, גם אם אין הוכחה רשמית, המעריצים מנסים למצוא קשרים בין סרטים שונים - לעתים קצת בכוח. לדוגמה התאוריה המנסה לקשור בכל מחיר את "פלונטר" ואת "לשבור את הקרח" זה עם זה. דיסני אכן שתלו "ביצת פסחא", ושמו את רפונזל ופלין בארנדל, ממלכתן של אנה ואלזה, ביום החגיגי בו פותחים את השערים. אבל על התאוריה שמנסה לקשור את הסרטים זה בזה באופן טרגי במיוחד כבר שמעתם? נזכיר לכם שהמעריצים סבורים כי הוריהן של אנה ואלסה, שטבעו כשספינתם נטרפה בלב ים, היו בעצם בדרכם לחתונה של רפונזל ופלין, הדמויות הראשיות ב"פלונטר".

 

ביצת הפסחא:

https://www.youtube.com/watch?v=Fo7vKFFfRZE

 

 

 

 

 

כשמנדי מור, השחקנית שמדבבת את רפונזל, נשאלה השבוע על הקשר בין הסרטים, היא צחקה ואמרה שלא ידוע לה על שום קשר כלשהו בין הסרטים השונים. אז מה, אנחנו ממש נהנינו להשתעשע ברעיון... תחשבי על זה, מנדי, זה יכול להיות די מגניב! כאילו, טרגי מאוד. אבל גם מגניב! צפו בריאיון:

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=RK79Su3BT6o

 

 

מה אתם חושבים על התאוריה?