ראשי

יו גייז, לא שמעתם? אין צורך להצטופף יותר! (קרדיט: Giphy.com)

רוצים לצלם את הסלפי המושלם? הגאדג'ט החדש הזה יעזור לכם במשימה

אתם יכולים להגיד "ביי ביי" לסלפי סטיק, בדיוק בזמן לסדר פסח.

 דניאל פסו   |   02/04/2017  |    |    | 

 

 

היפרדו יפה מכל האתגרים שאי פעם הקשו עליכם לצלם תמונת סלפי ראויה, יש גאדג'ט חדש בעיר, והוא יעזור לכם לצלם את הסלפי המושלם.

 

הכירו את המכשיר החדש AirSelfie, ולפי שמו אתם בטח כבר מנחשים - הוא מצלם תמונות סלפי מהאוויר! (ואנחנו חשבנו שכבר ראינו הכול.) ה"אייר סלפי" נוצר על מנת לפתור בעיות סלפי ברומו של עולם, למשל ידיים קצרות מדי שלא מצליחות להחזיק את הסמארטפון רחוק מספיק כדי לתפוס את כולם בפריים, או תלות במוט סלפי, שלא תמיד נוח לסחוב לכל מקום, או זוויות צילום משעממות מהקרקע. 

ה"אייר סלפי" הוא מעין רחפן, והוא מאוחסן בתוך כיסוי מיוחד שמתחבר לסמארטפון ומסונכרן אליו בעזרת אפליקציה מיוחדת. ברגע האמת שבו רוצים לצלם שולפים את המכשיר מהכיסוי ולוחצים באפליקציה על כפתור "רחף". המכשיר ימריא לאוויר לגובה של עד עשרים מטר ולזמן ממושך של עד שלוש דקות! אתם מתארים לעצמכם כמה תמונות פרופיל אפשר לעשות בזמן הזה?! #מלא 

 

 

 

 

כשהמכשיר מרחף באוויר, אפשר לכוון את הגובה והזווית בעזרת האפליקציה. כמו כן ניתן לצלם ב-HD ואפילו בווידאו. לבסוף מנחיתים את ה"אייר סלפי" חזרה לקרקע ומחזירים לתוך הכיסוי, שם הוא ייטען עד לסשן הצילומים הבא.

 

 

 

 

 

הגאדג'ט החדש הזה מאפשר לנו את כל מה שרצינו בתמונת סלפי - ידיים פנויות לסמן "וי" (או לעשות למישהו קרניים), זווית רחבה מספיק כדי שכווווווולם ייכנסו לתמונה מבלי שאף אחד יקופח - ואולי אפילו סלפי מהאוויר עם ג'סטין ביבר מההופעה הקרובה בארץ??? #לפעמים_חלומות_מתגשמים

 

 

 

 

מה אתם חושבים על ה"אייר סלפי"?