מגזין

וואי וואי איזה חום (צילום: אינסטגרם @omgartistry)

רוצים בקבוקים בשיער? תכניסו את השיער לבקבוק

טיפ הביוטי הכי חם שתשמעו עליו

 מאיה גלר   |   15/11/2018  |    |    | 

בזמנים של שינוי - תחילת שנה, חילופי עונה או כשיום ההולדת נמצא ממש מעבר לפינה, אנחנו תמיד מרגישים שבא לנו לעשות משהו בשיער. תקופות מורכבות במיוחד יביאו אותנו לבקש מהספר לגזור לנו את הפוני או לצבוע לורוד, אבל במקרים קצת פחות דרמטיים נסתפק גם בפן. בדיוק ביום כזה, בו התחיל לעקצץ לנו השיער בבקשה לתשומת לב, מצאנו באינסטגרם סרטון שאנחנו פשוט חייבים לנסות בבית (ולא רק כי אין תור לספר השבוע). 

אתגר בקבוק המים מציע דרך מקורית במיוחד, עם שני רכיבים בלבד - פן ובקבוק פלסטיק, שתהפוך את השיער שלכם לגלי ברגע. אז מה עושים? חותכים חור בצד של בקבוק מים ריק, מוודאים שהפיה של הפן שלכם יכולה להכנס אליו, מפעילים את המכשיר על עוצמה נמוכה וצופים בקסם. הקפידו להיות זהירים ככל האפשר ולבחור בקבוק עבה מספיק למשימה (כשהפלסטיק מתחמם הוא יכול להמס לתוך השיער שלכם), לכן שימו לב שהפן מכוון לווליום בינוני ולא גבוה. 

אוליביה, גורו הביוטי שניסתה את האתגר בעצמה, מציעה להרטיב מעט את השיער במים לפני או לרסס במגן חום להגנה: "מנקודת מבט של סטייליסטית, אני לא רואה שום דבר רע במגמה הזאת כל עוד אתם משתמשים בכל אמצעי הזהירות הנכונים מראש". אנחנו מצרפים לכם את הוידאו של אוליביה ומודים שהתוצאות די מרשימות, אז אם אתם מחפשים אותנו - אנחנו נהיה בתוך מחזורית של בקבוקים, מנסים למצוא את הבקבוק המושלם לאתגר. #ביוש