בידור

"אז נישאר חברים בכל מקרה?..." (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

ראש בראש: הארי סטיילס נגד נייל הורן

המועמדים המוזיקליים בטקס פרסי ה"טין צ'ויס" האמריקאי הוכרזו אתמול וסיפקו יריבות מסקרנת במיוחד...

 עמרי ויסמן   |   25/06/2017  |    |    | 

ה"טין צ'ויס אוורדס" (Teen Choice Awards) הוא אחד מטקסי הפרסים החשובים, אם לא החשוב ביותר, שמתקיימים מדי משנה ומיועדים קודם כל לבני נוער. בטקס מוענקים פרסים בקטגוריות שונות כמו קולנוע, טלוויזיה, ספורט, אופנה ודיגיטל, והוא יתקיים השנה ב-13 באוגוסט בלוס אנג'לס. אתמול הוכרזו בין היתר המועמדים בקטגוריות המוזיקליות, ומה נגיד? הולך להיות שמח!

הארי סטיילס וסלינה גומז מובילים את רשימת הכוכבים הצעירים ואוחזים כל אחד בשלוש מועמדויות: זמר וזמרת השנה, שיר השנה לזמר ולזמרת (Sign of the Times של הארי ו-Bad Liar של סלינה), ואילו It Ain’t Me של סלינה וקייגו מועמד לפרס שיתוף הפעולה הטוב ביותר. ומה הפרס השלישי שהארי מועמד לו? תאמינו או לא, אבל מר סטיילס עשוי להיבחר לאמן הרוק של השנה. אתם קולטים? הארי שלנו נהיה רוקר ומתמודד בקטגוריה הזו נגד חבר'ה קצת יותר... קשוחים כמו לינקין פארק, אימג'ין דראגונז ו-21 פיילוטס. וואו!

ועכשיו שימו לב לזה: נייל הורן מועמד לפרס השיר השנה לזמר עם Slow Hands שלו – מה שאומר שהוא והארי יתחרו ראש בראש על התואר הנכסף. לואי טומלינסון, לעומת זאת, מתחרה בסלינה ובקייגו עם Just Hold On שלו ושל סטיב אוקי, וגם בחור בשם זאין, שפעם היה קשור מאוד ללואי, נייל והארי, מתמודד על תואר שיתוף הפעולה המוזיקלי בזכות הדואט I Don’t Wanna Live Forever עם טיילור סוויפט. למעשה, ליאם פיין הוא חבר וואן דיירקשן היחיד שלא מועמד לפרס כלשהו בטקס. באסוש לו.

לקינוח נזכיר שאד שירן, ברונו מארס, היילי סטיינפלד, ג'סטין ביבר וזד מועמדים כל אחד לשני פרסים, וגם נזכיר לעצמנו שבדיוק הגיע הזמן לקינוח. צ'או.