סלבס

(Gifs.com)

ראיין מקארתן, הארוס של דאב קמרון, צייץ בטוויטר את הדבר הכי עצוב שיש

"בבקשה תהיו רגישים, זה כואב מאוד".

 ראש אחד   |   06/10/2016  |    |    | 

 

אתם מכירים את האמרה "צרות באות בצרורות"? פשוט נדמה לנו שחדשות עולם הבידור האחרונות הן לא חדשות חיוביות במיוחד. רק אתמול סיפרנו לכם שדמי לובאטו החליטה לקחת הפסקה מעולם המוזיקה ושקים קרדשיאן נשדדה באלימות ובשבוע שעבר סיפרנו לכם שאלי ברוק מלהקת פיפת' הרמוני הותקפה כשהלהקה נחתה במקסיקו. עולם הבידור, מה קורה לך? הסיפורים האלה ממש לא נראים לנו! היינו שמחים לספר לכם חדשות טובות ואופטימיות, אבל לצערנו יש לנו חדשות לא משמחות במיוחד.

 

 

לפני הכול, יש כאן בסביבה מעריצי "ליב ומאדי"? ברור שיש. אם אתם מעריצים אמיתיים, אתם בטח יודעים שדאב קמרון, השחקנית הראשית בסדרה (שמשחקת גם את ליב וגם את מאדי, אם לא ידעתם. כאילו, דה!), התארסה בחודש אפריל לבן זוגה בשלוש השנים האחרונות, השחקן והזמר ראיין מקארתן. השניים הכירו על סט הסדרה ואפילו הפכו לצמד מוזיקלי. הם היו הזוג המושלם, אבל הציוץ שראיין פרסם אתמול בחשבון הטוויטר שלו העיד על תפנית בסיפור האהבה של השניים.

 

 

 

 

"דאב החליטה שמערכת היחסים הזאת היא לא מה שהיא רוצה. אנחנו עדיין אוהבים מאוד זה את זה. בבקשה תהיו רגישים, זה כואב מאוד". 

 

אוי, לא! אנחנו לא מאמינים שהם נפרדים - אבל כנראה שהם פשוט לא נועדו להיות ביחד. הציוץ של ראיין שבר את לבנו, ותגובה רשמית מטעמה של דאב עוד לא נצפתה ברחבי הרשתות החברתיות. ראיין, בכל מקרה, הפסיק לעקוב אחרי אהובתו לשעבר ברשתות וכן הוריד את הקישור לפרופיל המוזיקלי של השניים. אנחנו מאחלים לשניהם את הטוב ביותר ומבינים שהתקופה הקרובה בוודאי תהיה לא פשוטה. ברשותכם, הלכנו לשמוע שירים של ההרכב של השניים, The Girl and the Dreamcatcher, ולאכול מלא גלידה. למישהו יש טישו?

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=5_ncIrrM8S0

 

 

מה אתם חושבים על הפרידה?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)