מגזין

(קרדיט: giphy.com)

ראו הוזהרתם: 8 מקומות שכדאי להימנע מהם בקיץ הזה

קבלו את רשימת המקומות הכי חמים שיש (ולא בקטע טוב).

 ראש אחד   |   22/07/2016  |    |    | 

 

 

הטמפרטורות בחוץ עולות (אוף, למה?) וכמוהן גם מפלס השעמום. אז מה עושים? יוצאים לבלות ולטייל בכל מקומות הבילוי השווים. אבל למרות כל הרצון הטוב תמיד יש משהו שיפקשש לנו את התכניות, ובקיץ אין ספק שאלו הם החום והצפיפות. אז קיבצנו לכם שמונה מקומות שעדיף לא לבקר בהם, ואל חשש, תמיד תוכלו במקום זאת להעביר את הזמן באתר שלנו. #סמיילי_קורץ

 

 

1. בריכה ביום שבת

 

נהנים להעביר שבת לוהטת בבריכה הקרובה לביתכם? גם שאר עם ישראל. אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם שוחים בבריכה העמוסה ביקום, כדאי שתבחרו בבילוי אחר באותו יום.

 

 

2. קניון 

 

שופינג הוא פעילות שמצריכה המון ריכוז ורוגע, שני דברים שקצת קשה להשיג כשאתם רבים עם אישה זרה על חולצה אופנתית במיוחד. אנחנו מבינים שהקניון הוא ברירת מחדל לכל אדם שמאס בזיעה ולא נשפוט אתכם אם תמשיכו להסתובב בו, אבל אל תגידו שלא הזהרנו אתכם.

 

 

3. נסיעה ברכבת ביום ראשון

 

כל מי שנאלץ לנסוע ברכבת ביום ראשון יבין זאת. עולים לקרון יחד עם אנשים רבים, בהם חיילים הנוסעים לבסיס, וכל מה שחושקים בו הוא מרחב מחיה. טוב, נו, אפשר להתפשר גם על קצת אוויר לנשימה. בעצם, נתפשר על אוטובוס (ואם התפשרתם, אל תשכחו לקרוא את סעיף 6).

 

 

4. ים בשעות הצהריים

 

אנחנו לא יודעים ממה נובע הצורך של כולם להגיע לים דווקא בצהריים. וכאילו החול שנדבק לכל איבר בגוף לא מספיק, השעות הכי חמות של היום יגרמו לכם להיות גם אקסטרה שזופים ואקסטרה עצבניים.

 

 

5. מקומות שאינם ממוזגים

 

ייתכן שהסעיף הזה נכתב לאחר שחווינו שיעור ריקוד בסטודיו בו המזגן מקולקל, אך באופן כללי אנחנו מאמינים כי מי שמעוניין בחברתנו בקיץ, צריך לספק לנו מיזוג אוויר. אין צורך במזגן, אגב, אנחנו לא מפונקים. אתם יכולים גם לנפנף מניפה מולנו, ואם כבר, תביאו כמה ענבים.

 

6. הצד החם של האוטובוס

 

האוטובוס מתחלק לשני חלקים: צד קריר ומוצל, שבו מאוד כדאי לכם לשבת (או לפחות לעמוד אם כל מקומות הישיבה תפוסים) וצד רותח מחום שאפילו טובי המזגנים לא יצליחו לקרר #הוכח_ מדעית_ בערך

 

 

7. בתי קולנוע

 

כולנו אוהבים לצאת עם חברים ולבלות מול המסך הגדול עם ימבה פופקורן וקולה, אבל סביר להניח שיחד איתנו ישבו עוד הרבה אנשים שרוצים לצפות באותו סרט. זה רק מגדיל את הסיכויים שיהיו לא מעט אנשים שיפריעו לנו לראות את המסך ולשמוע את הדיאלוג או פשוט ישחקו בטלפון לאורך כל הסרט. זו עלולה להיות חוויה מאוד מבאסת, לא ככה?

 

 

8. פארק שעשועים בשעות הצהריים

 

איך אנחנו אוהבים לונה פארקים! נו, אל תעמידו פנים, גם אתם מתרגשים בכל פעם שאתם רואים רכבת הרים. אז כדי להינצל מתורים סופר-ארוכים במתקן האהוב עליכם, מומלץ להגיע עם פתיחת הפארק ולתכנן אסטרטגיה ברורה. המלצה שלנו: התחילו מהמתקנים הכי מגניבים והשאירו את המכוניות המתנגשות לסוף היום.

 

 

KEEP CALM - תקשיבו לנו, אין חכם כבעל ניסיון.

 

 

(כת"צ עינב לוגסי / einav.rosh1@gmail.com)