מגזין

via GIPHY

קשה להאמין, אבל סוגי הספורט האלה אמיתיים לחלוטין

קבלו את המצעד המוזר ביותר שיצא לנו לעשות: סוגי הספורט המוזרים והמוטרפים ביותר בעולם כולו! רק לפני שאתם מתחילים לקרוא, קחו נשימה, זה הולך להיות הזוי. #אל_תנסו_את_זה_בבית

 ראש אחד   |   12/06/2016  |    |    | 

 

 

Zorbing

האם אי פעם תהיתם איך מרגיש עכבר כשהוא רץ בתוך גלגל? גם אם לא, יש אנשים שחשבו על זה בשבילכם. במסגרת ה-Zorbing , אדם נכנס לתוך כדור פלסטיק שקוף וגמיש במעלה גבעה או רמפה, ואז, בדחיפה קלה, הוא יכול להבין מהי הרגשתו של העכבר. עד כמה שהדבר נשמע הזוי הוא אמיתי לחלוטין, ואף הוקמה חברה בשם ZORB Limited, המפיצה את הספורט ברחבי העולם, בין היתר בארצות הברית, הודו, יפן, קנדה ותאילנד.

 

 

צילום: Shutterstock צילום: Shutterstock

 

Extreme Ironing

 

כנראה שמישהו כל כך התלהב מגיהוץ בגדים בסלון עד שהוא החליט להפוך את הפעולה המשעממת הזאת לספורט אקסטרים מסוכן ומטורף! במקום לעמוד ולגהץ בגדים, בספורט הזה צריך לשלב את הגיהוץ בפעילות אקסטרימית: קיאקים, צניחה חופשית, טיפוס הרים - הכול הולך. העיקר שבסוף החולצה תהיה מגוהצת היטב!

 

 

 

 

Chess Boxing

 

זהו כנראה הספורט היחיד שבו תראו שני גברים משחקים שחמט לאחר קרב אגרוף מותח, צמוד וגם קצת כואב. ספורט השח-אגרוף הומצא ב-2003 ומאז תפס תאוצה רבה ברחבי העולם. אז איך משחקים? יש 11 סבבים: שישה סבבי שחמט וחמישה סבבי אגרוף. והחוקים? אותם חוקים כמו בשחמט מהיר וכן אותם חוקים כמו בתחרויות אגרוף רגילות. לאלו מכם שמעוניינים להשתתף - הניצחון מגיע לשחקן שעשה נוקאאוט באגרוף, מט במשחק השחמט, לפי החלטת השופט, או שפשוט נגמרו ליריבו 12 דקות המשחק בשחמט. מי אמר שכוח ומוח לא הולכים ביחד?

 

 

צילום: Shutterstock צילום: Shutterstock

 

 

Bossaball

 

מעריצי הכדורגל, שחקני הכדורעף והאתלטים שבינינו, הגיע הזמן לאיחוד! שנים שמשחקי הכדורגל, הכדורעף וענפי ההתעמלות הופרדו, אבל לא עוד! הכירו את ה-Bossaballl: משחק המתרחש על מגרש שהוא מעין מזרן ים החצוי ברשת, ובכל צד יש טרמפולינות שעליהן מקפצות הקבוצות היריבות. הספורט הזה משלב את משחק הכדורעף עם תנועות של התעמלות ובעיטות של כדורגל. רק מלראות את הסרטון התעייפנו!

 

via GIPHY

 

Toe Wrestling

 

רק לפני כמה רגעים הסתכלנו על כף הרגל שלנו (don't_judge#) ותהינו למה בעצם נועדו הבהונות, ואז גילינו שיש היאבקות בהונות ומתברר שהבהונות שלנו הן אלופות היאבקות עולמיות! אוקיי, אולי לא ספציפית הבהונות שלנו, אבל של אנשים אחרים כן. בהסבר קצר – זה כמו הורדת ידיים, רק ברגליים. לספורט ההזוי הזה יש יתרון אחד בולט: כל ההיאבקות מתרחשת בישיבה. כן, אנחנו קצת עצלנים.

 

 

צילום: Shutterstock צילום: Shutterstock

 

 

SPORT – הייתם מוכנים להתנסות באחד מסוגי הספורט ההזויים האלה?

 

 

(כת"צ נעמה מורד)