מגזין

(צילום: Giphy)

קר לכם? הנה 7 טריקים מגניבים שיעזרו לכם להתחמם בחורף

ולא, אין כאן שום סעיף שממליץ על מפזר חום חשמלי. 

 ראש אחד   |   10/12/2016  |    |    | 

 

 

אנחנו מתוסכלים מהקור המקפיא שהופך את החדר שלנו לאיגלו ומנסים להבין לאן נעלם לנו הקיץ החמים והאהוב. לכן החלטנו לקבץ עבורכם כמה טריקים יעילים וקלילים שיעזרו לכם להתחמם בחורף. אבל תקראו מהר, קר לנו!

 

 

1. שכבות, שכבות ועוד שכבות

 

 

לחלקכם זה אולי מובן מאליו, אבל כדאי שתדעו שהתעטפות בשכבות היא תורה שלמה. במיטה, לדוגמה, השמיכות הרכות והאווריריות הן שצריכות להיות צמודות לעור שלכם, ואילו השמיכות הדקות או אלה בעלות המרקם הצפוף (צמר, למשל) צריכות להיות השכבה העליונה והחיצונית. כך השמיכות מבודדות את חום הגוף שלכם בצורה היעילה ביותר.

 

(צילום: Giphy)

 

 

2. הזיזו את המיטה

 

בחורף אפילו הטמפרטורה של הקירות יורדות בצורה משמעותית. אם המיטה שלכם צמודה לקיר חיצוני כלשהו, הזיזו אותה לכיוון מרכז החדר, כדי שלא יהיה מגע עם הקיר כלל. #אין_בעד_מה

 

(צילום: Giphy)

 

 

3. הזיזו את עצמכם

 

אנחנו לא אומרים לכם עכשיו לרוץ מרתון, אבל עשרים דקות של מתיחות, הליכה או כל פעילות גופנית מתונה, יזרימו לכם את הדם ויעלו את חום הגוף שלכם. הנה, חיפשתם תירוץ להתחיל לעשות ספורט? יש לכם אחד.

 

 

(צילום: Giphy)

 

 

4. תלו וילונות

 

שלא תטעו, זה לא שיעור בעיצוב פנים, אבל הווילונות שתתלו ישמשו כחומר מבודד לחדר שבו אתם שוהים, וככה יהיה לכם הרבה יותר חמים ונעים.

 

(צילום: Giphy)

 

 

5. הדליקו נרות

 

אולי הם נראים קטנים ולא יעילים, אבל תתפלאו איך יהפכו הנרות את האווירה בבית לחמימה יותר. היי, לא לשכוח להיזהר בכל מה שקשור לאש וגפרורים, כן?

 

 

(צילום: Giphy)

 

 

 

6. השתמשו בשטיחים

 

אם אתם לא חובבי שטיחים, כדאי שתדעו שהגיע הזמן להוציא אותם מהמחסן ולשאוב מהם את שכבת האבק שהצטברה במהלך הקיץ. השטיחים יעילים מאוד בחורף - הם עוזרים לשמור על טמפרטורת החדר והופכים אותו לנעים במיוחד.

 

 

(צילום: Giphy)

 

 

7. חיבוקים חינם

 

התכרבלות טובה עם בן אדם אהוב בטוח תעזור לכם להתחמם. המדע (באמת, זה לא אנחנו) ממליץ על חיבוק, כי אז מרגישים את חום גוף בצורה הטובה ביותר. עשו עם המידע הזה מה שאתם רוצים. 

 

 

(צילום: Giphy)

 

 

חבל שאולף מ"לשבור את הקרח" לא פה כדי לחלק חיבוקים חמים!

 

 

(כת"צ עינב לוגסי/ einav.rosh1@gmail.com)