בידור

MEN IN BLACK (צילום: משה נחומוביץ')

קפה שחור חזק יחממו את כריס בראון בישראל

ההרכב הישראלי ההורס שאחראי ללהיט "יהיה בסדר" נבחרו להיות מופע החימום של כריס בראון בהופעתו בישראל. #RESPECT

 ראש אחד   |   23/07/2015  |    |    | 
קפה שחור חזק MEN IN BLACK (צילום: משה נחומוביץ')

ההרכב הישראלי ההורס שאחראי ללהיט "יהיה בסדר" נבחרו להיות מופע החימום של כריס בראון בהופעתו בישראל. #RESPECT

הרכב ההיפ-הופ הציוני קפה שחור חזק כולל את בני הדודים אורי אלמו (23) ואילק סלהו (25) ואת DJ מושיק. לפני כשלושה חודשים הם הוציאו עם נצ'י נצ' את הסינגל שלא יוצא לנו מהראש, "יהיה בסדר", ומאז הוא זכה לשלושה מיליון צפיות ביוטיוב ולהשמעות בלתי סופיות במצעדי הרדיו המובילים. אפילו אנחנו לקחנו אותם לריאיון ווטסאפ צפוף כי היינו חייבים לדבר עם ההרכב שאת שיריו אנחנו מזמזמים כל היום. בריאיון הם הבטיחו שזו רק ההתחלה, והנה - הם מקיימים.

ההרכב נבחר מבין אמנים מובילים אחרים לחמם את הראפר, הרקדן והשחקן האמריקאי כריס בראון בהופעתו שתתקיים ביום שני הקרוב באמפי לייב פארק ראשון לציון. כריס בראון הוא פחות הקאפ אוף טי שלנו, אבל אנחנו לגמרי חולים על קפה שחור חזק (עם שניים סוכר בבקשה!)

קפה שחור חזק הכי חו"ל (צילום: משה נחומוביץ')

במופע החימום הם יבצעו, כמובן, את הלהיט "יהיה בסדר" ושירים נוספים מאלבומם הראשון ויחשפו לראשונה את הסינגל השני שלהם "רק לעלות", שצפוי להגיע לתחנות הרדיו ביום המופע. ההרכב נכנס ללבם של אוהבי מוזיקה ישראלית בזכות המסר החזק שהם מעבירים בשיריהם - "למוזיקה אין צבע, אין עדות, אין גזענות, אין גבולות ואין מחסומים". שיהיה להם המון בהצלחה, אנחנו בטוח נמשיך לעקוב.

https://www.youtube.com/watch?v=PQp2a_yunmM

SO - איך אתם אוהבים את הקפה שלכם?

(כת"צ ליהי גינדי-לוי / lihig.rosh1@gmail.com)