סלבס

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

קניה מאבד את זה, המעריצים זועמים על קיילי, וקנדל בזוגיות חדשה: הדרמות החדשות במשפחת קרדשיאן

מה לעזאזל קורה שם?!

 ראש אחד   |   22/11/2016  |    |    | 

 

 

אוקיי, במקרה שאתם לא Keeping Up With the Kardashians, אנחנו נעשה לכם סדר. היו הרבה דרמות בימים האחרונים. אמרנו "הרבה"? התכוונו לכמות בלתי ניתנת להכלה של אירועים, שכולם קשורים כמובן בבני המשפחה (זו משפחה גדולה, בכל זאת). אז בואו ניגש לעניין.

 

 

1. קנדל ג'נר חזרה לאינסטגרם

 

 

A photo posted by Kendall (@kendalljenner) on

 

 

אם לא ידעתם, זה בהחלט אירוע מאוד חשוב. אם אתם רוצים לדעת למה היא מחקה את החשבון, מתי היא חזרה לרשת החברתית ומהן כל התאוריות שהועלו כדי להסביר את העניין הזה, כדאי שתלחצו ממש כאן.

 

 

2. קיילי ג'נר, לעומת זאת, מותקפת באינסטגרם

 

הכוכבת פרסמה טיזר לקולקציית החגים שלה בעמוד האינסטגרם של חברת האיפור שלה, Kylie Cosmetics, ובהחלט מדובר בטיזר יפהפה, המשלב ידיים מוזהבות ואודם בורדו מט מהמם. אז מה הבעיה? שהפרסומת מזכירה עבודה של אמנית האיפור ולדה הגרטי מלוס אנג'לס.

 

 

הפרסומת של קיילי:

 

 

 

עבודת האיפור של ולדה:

 

 

A photo posted by Vlada Haggerty (@vladamua) on

 

 

אין כאן מקום לספק - העבודות נורא דומות. המעריצים כעסו והתאכזבו והחלו להציף את התמונות של קיילי באימוג'י של נחש, ממש כפי שעשו בזמנו לטיילור סוויפט, אם כי פיצ'ר ייחודי של האינסטגרם חסם את התגובות האלה במהרה. אמנית האיפור הגיבה על הנושא בעמוד האינסטגרם שלה, ואילו תגובתה הרשמית של קיילי טרם נמסרה.

 

 

 

 

3. קניה ווסט אושפז בכפייה להסתכלות פסיכיאטרית

 

(צילום: Giphy)

 

קניה ביטל 21 הופעות מתוך מסע ההופעות שלו, The Saint Pablo Tour, והעלה עשרות תמונות מוזרות במיוחד לעמוד האינסטגרם שלו, ואין ספק שמשהו אינו כשורה אצל קניה ווסט. הבוקר דווח כי הזמר אושפז בכפייה במכון פסיכיאטרי, לאחר שלא הסכים לאשפוז מרצון. אנחנו מקווים כי הזמר ישוב להרגיש טוב ממש בקרוב!

 

 

4. האם לקנדל יש חבר חדש?

 

(צילום: Giphy)

 

מה עשיתם ביום ראשון בערב? קנדל, לצורך העניין, הייתה באפטר פארטי השווה של דרייק לאחר טקס ה-AMA's, ויותר מזה - השמועות טוענות כי היא בילתה את הערב עם שחקן הכדורסל ג'ורדן קלרקסון וכי השניים ממש בעניין זה של זה. אנחנו מחכים להצהרה הרשמית!

 

 

 

זהו, אלה היו חדשות הקרדשיאן-ג'נר-ווסט לעת עתה. אנחנו יודעים שהיה הרבה מה להשלים. 

 

(צילום: Giphy)

 

 

(עומר טסל / omert.rosh1@gmail.com)