סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

קניה ווסט מדבר על טיילור סוויפט, וכל האינטרנט צוחק על דרייק: כל מה שקרה אמש בטקס ה-VMA

אמנם הוא לא היה כפי שציפינו, אבל בסך הכול היה אחלה טקס! 

 ראש אחד   |   29/08/2016  |    |    | 

 

 

הלהבנו, דיברנו, חיכינו, ומה בסוף קיבלנו? טקס שהתגובה העיקרית שלנו אליו היא meh. זה כנראה קשור להיעדרותם של הכוכבים האהובים עלינו: ג'סטין ביבר, מיילי סיירוס, טיילור סוויפט ודמי לובאטו. תגידו, חברים (היינו מתים), איפה הייתם אתמול? ערכתם טקס אלטרנטיבי בסלון של מיילי וליאם ולא הזמנתם אותנו?

 

נו, טוב, ה-VMA הוא עדיין ה-VMA, ובכל זאת היו כמה התרחשויות ששווה להתייחס אליהן, והבולטות שבהן הפדיחה של דרייק וריהאנה, הנאום של קניה, הפרסים של ביונסה, הנפילה (הפיזית, לא המטפורית) של פיפת' הרמוני והקאמבק של בריטני.

 

דרייק וריהאנה

 

אולי אחד הרגעים שיזכרו מהטקס הזה: דרייק מגיש פרס לריהאנה ואומר לה שהוא מאוהב בה מגיל 22. התגובה של ריהאנה: גלגול עיניים. אפשר לנתח את זה כגלגול עיניים של "אוי, תפסיק, אתה מחמיא לי", אבל מה שקרה אחר כך מבהיר שזה לא היה גלגול עיניים מהסוג הזה, אלא יותר בכיוון "די, אני לא מעוניינת". כשריהאנה עלתה לקבל את הפרס, דרייק ניסה לנשק אותה בפה (היי, היי, לא עושים דברים כאלה!), אבל היא התחמקה מזה בצורה מאוד אלגנטית. כן, קר שם בפרינד זון. נו, אתם רואים, גם כוכבים גדולים כמו דרייק לא מקבלים את כל מה שהם רוצים! ("ראש אחד", מצליחים למצוא אלגוריות לחיים האמיתיים מהסתכלות על חייהם של הסלבס מאז שנת 1988).

 

 

 

 

 

 

 

ביונסה 

 

ללא ספק קווין בי היא המנצחת הגדולה של ה-VMA's השנה. היא הייתה מועמדת ל-11 פרסים וזכתה בשמונה מהם, ובזאת הפכה לזמרת שקיבלה הכי הרבה פרסים בתולדות ה-VMA (עקפה את מדונה!) #כבוד. ביונסה נתנה את אחת ההופעות הטובות בטקס, אך מה שאנחנו הכי זוכרים משם זה אותה ואת הבת שלה, בלו אייבי, מתהלכות להן על השטיח האדום ומראות לנו מה זה החיים הטובים. 

 

(צילום: אימג'בנק/  GettyImages) (צילום: אימג'בנק/GettyImages)

 

 

קלווין האריס מאכזב 

 

קלווין האריס לא נכח בטקס (האם גם הוא בילה בבית של מיילי? סתם, הוא היה בהופעה באנגליה), אך הוא שלח נאום תודה מוקלט על זכייתו בפרס "הקליפ הטוב ביותר" על שיתוף הפעולה שלו עם ריהאנה, This Is What you Came For. אז למי הוא הודה? לריהאנה, ל-MTV, למעריציו, לבמאי הקליפ, לכל מי שצפה בקליפ, לג'ל שלו בשיער, לכיסא שעליו הוא ישב (אוקיי, את שני האחרונים המצאנו כדי להמחיש את הנקודה). ולמי הוא לא הודה? לטיילור סוויפט, האקסית שכתבה את השיר! חבל, קלווין, יכולת לצאת ממש גבר אם היית עושה את זה. 

 

קניה ווסט מתייחס לטיילור סוויפט 

 

יש אנשים במערכת שלנו שרוצים לייסד מדור "קניה-מאניה" בעיתון רק בגלל כל השטויות שהוא עושה. אז בפינת "קניה-מאניה" השבועית: קניה קיבל את ההזדמנות לנאום במשך ארבע דקות שלמות מול כל הקהל לפני שהוא הציג את הקליפ החדש שלו. את הנאום הוא פתח במשפט הנרקיסיסטי משהו: "אני קניה ווסט (פאוזה דמרטית). זה מאוד מרגש אותי להגיד את זה, במיוחד השנה". אחר כך הוא דיבר על הקליפ שלו Famous, על מצבה הגרוע של האוכלוסייה האפרו-אמריקאית, ואפילו הזכיר את טיילור סוויפט באמרו: "אני אוהב את כולם, זאת הסיבה שהתקשרתי אליה!". תכלס, ציפינו ליותר דרמה (מה עם איזה עדכון בנוגע למועמדותו לנשיאות ארצות הברית? או שהוא כבר שכח מזה?). בינינו, כל הטקס הזה היה מרדים יחסית, וכמוהו גם הנאום של קניה. 

 

 

גאווה ישראלית 

 

ובפינת הגאווה הישראלית: וניה היימן זכה בפרס האפקטים המיוחדים על הקליפ UP&UP, שביים לקולדפליי. למקרה שפספסתם את הקליפ היפהפה:

 

https://www.youtube.com/watch?v=BPNTC7uZYrI

 

 

ועוד כמה רגעים קטנים ששווה לציין: 

 

בריטיני ספירס עושה קאמבק: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=mGDeAWDNaZo

 

אריאנה גרנדה וניקי מינאז' מופיעות זו לצד זו:

 

https://www.youtube.com/watch?v=A42N4IygFcg

 

ביונסה מפתיעה את הראפר צ'אנס דה ראפר: 

 

אלי הרננדז מפיפת' הרמוני מצילה את עצמה מנפילה על הבמה:

https://twitter.com/seventeen/status/770091542337953795

 

WELL - בבית של מיילי וליאם בטוח היה יותר כיף! אוקיי, אנחנו מגזימים קצת, היה אחלה טקס. 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)