סטייליש

הכי בא לנו להיכנס לארון של קיילי וקנדל (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

קנדל וקיילי ג'נר משיקות אתר אופנה חדש

קנדל וקיילי בכל מקום - ואנחנו אוהבים את זה!

 ראש אחד   |   26/07/2015  |    |    | 
הכי בא לנו להיכנס לארון של קיילי וקנדל (צילום: אימג'בנק / GettyImages) הכי בא לנו להיכנס לארון של קיילי וקנדל (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

קנדל וקיילי בכל מקום - ואנחנו אוהבים את זה!

שתי האחיות הצעירות לבית משפחת ג'נר מחזיקות ברזומה עשיר במיוחד; בעוד שרוב בנות גילן הולכות על פי המסלול הסטנדרטי ומנסות להוציא ציונים טובים בבית ספר, קנדל (19) וקיילי (17) מעדיפות ללכת על מסלולי תצוגות אופנה, להשתתף בתכנית ריאליטי, להופיע על השער של מגזינים מפורסמים (ווג, סבנטין, מארי קלייר והרשימה עוד ארוכה) ועכשיו גם לשווק קולקציה בעיצובן באתר משלהן.

unnamed (10) קנדל משוויצה באינסטוש במה שעיצבה (צילום מסך מאינסטגרם)

לכל אחת מהבנות סטייל ייחודי משלה, ובכל מקרה התקשורת מסקרת אותם ללא הפסקה, מה שגורם לבנות ולמעריצות בכל העולם לרצות להתלבש כמו הג'וניור-ג'נריות. כנראה שזה מה שהוביל להחלטה לפתוח את האתר Kendall-Kylie.com. באתר הזה ימכרו הג'נריות אחת לשבוע שני פריטים – אחד שעיצבה קנדל ואחד שעיצבה קיילי - וכל אחד מהפריטים האלה יושפע מעולמן האישי של האחיות.

קיילי מבסוטה שהאתר באוויר! צילום מסך מאינסטגרם) קיילי מבסוטה שהאתר באוויר! צילום מסך מאינסטגרם)

זהו לא שיתוף הפעולה הראשון של השתיים בתחום עיצוב האופנה. לפני הפרויקט המדובר חברו השתיים למותג האמריקאי PacSun, והשיקו קולקציה בעיצובן הנקראת על שמן.

שני העיצובים הראשונים באתר הם... מוכנים לזה? חולצות בטן. החולצות מוצעות למכירה במחיר שפוי (28 דולר לפריט), והמידות נעות בין XS-L. הפריטים נמכרים בכמות מוגבלת, ולכן מי שמעוניינת ליהנות מהם – רצוי שתמהר לפני שייגמר. מעולם לא היה קל יותר להתלבש כמו קנדל או קיילי, הא?

הכי ההתמכרות החדשה שלנו! צילום מסך מאתר הכי ההתמכרות החדשה שלנו! צילום מסך מאתר Kendall-Kylie.com)

KENDALL VS KYLIE – מיהי האחות המועדפת עליכם?

(כת"צ מעיין רפאל / maayanre.rosh1@gmail.com)