סטייליש

אבל... למה? (קרדיט: Giphy.com)

קנדל ג'נר לבשה אאוטפיט שעולה יותר ממאתיים מגשי פיצה

והיא אפילו לא אכלה פיצה.

 נועם גורביץ'   |   28/06/2017  |    |    | 

אתמול (26.6), נערכה מסיבת הפתעה לכבוד יום הולדתה של קלואי קרדשיאן. את המסיבה אירגן טריסטן תומפסון, החבר שלה, ואליה הגיעו עשרות חברים וכמובן בני משפחתה המפורסמים. הקרדשיאן ידועים בחגיגות המפוארות והיקרות שלהם אז לא הופתענו כשראינו שהיה תא צילום ואת הכינוי של קלואי, קוקו, מורכב בענק מנורות (אלמנט סולידי). כמו שבני המשפחה אוהבים להשקיע במסיבות שלהם, כך הם אוהבים להשקיע בבגדים שלהם ואם כבר חשבנו שקנדל היא הצנועה מביניהם, דווקא המראה שלבשה אתמול אולי מוכיח אחרת. דוגמנית העל והפאשניסטה הגיעה למסיבה בג'ינס, חולצת בטן בגוון אוף-וויט, מגפונים ורודים ותיק גב צבעוני. במבט ראשון, האאוטפיט נראה רגיל לחלוטין אך במבט מעמיק נראה שכל פריט עולה... דיי הרבה.

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

החולצה היא של המעצבת אלברטה פראטי ועולה 1600 דולר (כ-5620 שקלים), תיק הגב של קנדל הוא של בית האופנה "גוצ'י" ועולה 1790 דולר (כ-6287 שקלים) והמגפונים הוורודים שלה נקנו מ"בלנסייגה" בסכום של 995 דולר (כ-3495 שקלים). בסך הכל, מבלי לחשב את סכום המכנסיים והתכשיטים(הוא לא ידוע), הלוק של קנדל עולה כ-15,400 שקלים. 

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

תראו, אנחנו לא שופטים אף אחד וכל אחד יכול לעשות ולקנות מה שהוא רוצה וקנדל עובדת קשה בשביל הכסף שלה, אבל זה באמת הכרחי ללבוש בגדים בסכום כל כך גבוה? בחישוב גס הגענו למסקנה שבסכום הזה אפשר לקנות כ-236 מגשי פיצה!!! מלבד לכמות מגשי הפיצה, קנדל הייתה יכולה לטוס לישראל, לקנות שמלה יפה בסייל, לקחת אותנו לאכול מנת פלאפל ולחזור הביתה בסכום נמוך מזה שהיא לבשה. אז, זה באמת היה שווה את זה? אם לא היינו יודעים שהדוגמנית תורמת ומתנדבת באופן קבוע עם בעלי חיים ובבתי חולים לילדים, היינו דיי מתבאסים על בחירתה להוציא כסף על הארון הפרטי שלה, אך בסופו של דבר קנדל מצליחה גם להעביר את זה הלאה וגם להנות מבגדים, אז תחליטו בעצמכם מה אתם חושבים על הבחירה שלה.