סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

קלווין האריס מטנף על טיילור סוויפט במתקפת ציוצים ועושה את הדבר הכי גרוע שאקס יכול לעשות

וואו, וואו, וואו! זה היה אינטנסיבי! 

 ראש אחד   |   14/07/2016  |    |    | 

 

טוב, חברים, נראה לנו שהבנו הכול, או לפחות הבנו למה טיילור וקלווין נפרדו (הכול תאוריות, כמובן, אבל יש לנו תחושה שתסכימו איתנו אחרי שתקראו אותן).  

 

נתחיל דווקא מהסוף: אתמול פצח קלווין האריס במתקפת ציוצים על טיילור סוויפט, שלא ראינו כמותה מאז מתקפת הציוצים האחרונה של קניה וסט. זה דווקא התחיל בפרגון יחסי - קלווין שיתף כתבה מאתר People שמאשרת את התאוריה הרווחת לפיה טיילור היא שכתבה את השיר של ריהאנה This Is What You Came For, שיר שקלווין הפיק. קלווין אישש את התאוריה בציוץ הראשון שלו ואף הוסיף שטיילור תורמת מקולה לשיר (ובזאת אישר עוד תאוריה שרצת ברשת. אין, אנשים יודעים הכול בימינו).

 

https://twitter.com/CalvinHarris/status/753256456711843840

 

בינתיים חמוד, לא? יש גם אימוג'י הפוך חמוד שמקליל את האווירה, ונראה כאילו קלווין מפרגן לטיילור. ואז הוא המשיך:

 

 

 

בציוץ הבא ציין קלווין שאפילו אם טיילור כתבה את השיר, בכל מקרה הוא המפיק שלו, כלומר הקרדיט שלו בשיר של ריאהנה מוצדק. אבל - שימו לב שהוא כותב כי טיילור רצתה לשמור את זה בסוד, וזה פרט חשוב שמתקשר לתאוריית הפרידה של השניים. 

 

https://twitter.com/CalvinHarris/status/753258935432294400

 

בציוץ הבא הוא כבר מתחיל להיות קצת "אבי נעלבי": "כואב לי שבשלב הזה של חייה היא והצוות שלה ילכו כל כך רחוק כדי לגרום לי להיראות רע".

ואז זה מגיע:

https://twitter.com/CalvinHarris/status/753259239863296000

 

"אני חושב שאם את מאושרת במערכת היחסים שלך, את צריכה להיות מרוכזת בזה ולא לנסות לשחוט את האקס שלך". נכון, ניכר שהוא קצת נעלב, אבל מי לא נעלב במערכות יחסים? אנחנו מניחים שאם פה קלווין היה מסיים את סאגת הציוצים, הכול היה מובן ונסלח. אבל לא, קלווין היה חייב לצייץ ציוץ נוסף שפשוט הפיל את כל האינטרנט - כי הוא עשה את מה שכולנו נסכים שאסור לעשות ופגע בנקודה מאוד רגישה של טיילור. ובמילים אחרות, הוא הזכיר את קייטי פרי

 

https://twitter.com/CalvinHarris/status/753259873035399168

 

 

"אני יודע שאת לא בסיבוב הופעות עכשיו ואת צריכה מישהו שתוכלי להרוס כמו שהרסת את קייטי, אבל אני לא הבן-אדם הזה, אני לא ארשה שזה יקרה". וואו, קלווין, זה היה נמוך. נמוך מאוד. 

ואז הוא קינח בציוץ אחרון: 

 

https://twitter.com/CalvinHarris/status/753260609970417664

 

"בבקשה תתמקדי בהיבטים החיובים של חייך, הרי הרווחת חיים נהדרים". זו מחמאה? לא ממש הבנו אם הוא מתכוון לטוב. לבסוף קלווין איחל לכולנו יום טוב, וכנראה שהלך לעשות שנ"ץ כי מאז לא שמענו ממנו עוד. 

 

בואו נעצור פה ונבין רגע את סיפור הרקע לשיר של ריהאנה ולפרידה של המגה-זוג הזה. כאמור, בכתבה שקלווין שיתף מצוין שטיילור כתבה את השיר בפסבדונים (שם ספרותי בדוי). לא לגמרי ברור למה, ויש הטוענים שזה כי טיילור לא רצתה לגנוב את הפוקוס מריהאנה ומקלווין. בכתבה מאשרים את הפרט הזה דובריה של טיילור (ולא הזמרת בעצמה), ומלבד זאת מצוינים בה כמה פרטים מעניינים לגבי מערכת היחסים של המוזיקאים. לפי הכתבה, טיילור מאוד נעלבה כשקלווין נשאל בראיון קידום על השיר החדש של ריהאנה אם הם אי פעם יעבדו ביחד, וקלווין ענה "בכלל לא דיברנו על זה, אני לא יכול לראות את זה קורה". כעת אנחנו יודעים שזו תשובה שקרית לחלוטין, הרי מדברים פה על השיר של ריהאנה, שטיילור הייתה שותפה ליצירתו. קלווין, נשמה, יכולת לתת תשובה יותר עמומה, למשל "אולי, היא מאוד מוכשרת, אבל אני לא יודע עדיין...", לא?

 

אז אם נסכם, נראה שטיילור וקלווין נפרדו על רקע העבודה המשותפת על השיר של ריהאנה. היי, תמיד אמרנו שלעבוד עם בן הזוג זה לא מתכון לחיים שלווים. לפי המקורות, מאז תקרית הריאיון הידרדרה מערכת היחסית בין השניים עד לפרידה הסופית. לדעתנו, קלווין נעלב אתמול כשהצוות של טיילור פרסם את פרטי סאגת הפרידה באופן מאוד צהוב שהוציא אותו רע, ולכן הוא צייץ את כל מה שצייץ (ובאופו מפתיע גם לא מחק את הציוצים לאחר מכן. כנראה שהוא ממש עומד מאחורי דבריו).

 

WOW - זה כמו לצפות בתאונת דרכים שאי אפשר להסיט ממנה את המבט.

 

(אינה טוקר /  Inna.rosh1@gmail.com)