סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

קלואי גרייס מורץ שוב יורדת על קים קרדשיאן

גם כשהיא מנסה לא לפגוע - היא פוגעת. 

 ראש אחד   |   06/09/2016  |    |    | 

 

 

לפני כמה חודשים שברה קים קרדשיאן את האינטרנט בפעם המי יודע כמה (אבל לא מאוד חזק, הוא עדיין איתנו) כשהעלתה תמונת עירום שלה לאינסטגרם. כל המי והמי הגיבו, ניתחו, הזדעזעו התפעלו ושיתפו; בין כולם בלט במיוחד קולה של קלואי גרייס מורץ, שיצאה נגד קים בציוץ שבאמת הקים את הוליווד על הרגליים: "קים קרדשיאן, אני מקווה שאת מבינה כמה חשוב להציב מטרות לנערות צעירות וללמד אותן שיש לנו כל כך הרבה דברים להציע מלבד הגוף שלנו".

 

כבר דיברנו על הסיבות שהציוץ הזה עצבן כל כך הרבה אנשים, ואם נסכם בשני משפטים: זכותה של קים לעשות מה שבא לה, ולבקר מישהי על בחירות הלבוש שלה זה לא קול. 

 

ובכן, אתמול התראיינה קלואי לאתר The Hollywood Report. בריאיון היא דיברה לראשונה על הפרשה, ולמרות שהיא ניסתה לצאת בסדר, היא שוב פישלה. "אני חושבת שנתתי תשומת לב לאנשים שלא מגיעה להם תשומת הלב שלי. במובן מסוים, אני מתחרטת שהתייחסתי אליהם, אני לא מתחרטת על מה שאמרתי". 

 

לא, קלואי, זה לא מה שהיית צריכה להגיד! פשוט תגידי שאת לא מתחרטת על מה שאמרת (זכותך המלאה), אל תגידי שקים לא שווה את ההתייחסות שלך. וגם - למה השתמשת בלשון רבים? שאלו אותך על הציוץ שהפנית לקים, לא מהי דעתך על כל הקרדשיאנס. נכון, הכעס שלך על קלואי קרדשיאן מוצדק לגמרי, אבל היא וקים הן לא אותו אדם. 

 

בסוף הריאיון סיכמה קלואי: "הבנתי שלהיות הבן-אדם הכי קולני ועם הכי הרבה דעות בחדר לא בהכרח יוצר השפעה כלשהי". וואלה, טוב שהבנת את זה, זו באמת מסקנה נכונה ששווה לזכור, אבל בעינינו - ויסלחו לנו מעריצי קלואי, בדרך כלל היא באמת חמודה - להתנשא על אנשים אחרים זה גם לא דרך להשפיע (אלא אם כן ההשפעה שלילית). 

 

 

 

 

GOSH - האם הקרדשיאנס יגיבו לה? 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)