סלבס

(צילום: אינסטגרם)

יותר מדי אנשים חושבים שקים קרדשיאן משקרת

לפי הדיווחים, נשדדו מקים תכשיטים בשווי עשרה מיליון אירו.

 ראש אחד   |   05/10/2016  |    |    | 

 

 

שבוע האופנה בפריז - נשמע כמו סוג של חלום, לא? עבור רובנו כן, אך לא עבור קים קרדשיאן, שנשדדה באלימות בבית מלון בפריז ביום שני לפנות בוקר. לפי הדיווחים, כחמישה שודדים חמושים נכנסו לחדר שלה, קשרו אותה וסתמו את פיה, גנבו תכשיטים בשווי של כעשרה מיליון אירו (בהם גם טבעת הנישואים המפורסמת שלה) וברחו מהמקום באופניים שכורים. בסופו של דבר הצליחה קים להשתחרר והתקשרה מיד לבעלה קניה ווסט, שהיה באמצע הופעה בלוס אנג'לס. ברגע שהוא קיבל את הידיעה הוא עצר את ההופעה, הסביר שמדובר במקרה חירום משפחתי וטס למנהטן לחכות לה. לאחר שקים דיווחה על הגנבה במשטרת פריז, היא טסה מיד בחזרה לארצות הברית במטוס הפרטי שלה. מקורות מוסרים שמצבה של קים לא טוב גם היום. לדבריהם, היא סובלת מטראומה והיא בוכה כל הזמן.

 

 

בעקבות המקרה התחלק האינטרנט לשלושה מחנות: אלה שתומכים בקים, אלה שחושבים שזה הגיע לה (באמת, אנשים, אתם עד כדי כך מלאים בשנאה?) ואלה שמסרבים להאמין לסיפור וחושבים שמדובר בתעלול יחצני שנועד לקדם את העונה החדשה של "משפחת קרדשיאן", שעולה ממש בסוף החודש הקרוב. 

 

עם התומכים נמנים ג'יימס קורדן, שהזכיר לכולם ש"קים היא אם, היא בת, היא אשת איש והיא חברה. אז או שתהיו נחמדים או שתשתקו". 

 

https://twitter.com/JKCorden/status/782798877720186880

 

 

לגבי האנשים שצוחקים על קים או שטוענים שזה הגיע לה - בימים האחרונים הרשת שופעת אין-ספור מימים, ציוצים ואפילו טורי דעה שמאשימים את קים בראוותנות שלה. לדעתנו, אם קים באמת נשדדה, אין מקום לבדיחות כאלה (ולכן אנחנו גם לא טורחים לפרסם אותן) ובעינינו מדובר בהאשמת הקורבן לכל דבר. כן - קים עשירה, כן - יש לה המון תכשיטים וכן - היא מראה אותם ברשת החברתיות. אפשר להתווכח אם זה לגיטימי או מנקר עיניים, אבל לשדוד אותה באלימות? לא, זה לא לעניין בכלל.

 

 

 

???

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

 

 

ובאשר למחנה השלישי, זה שלא מאמין לאירוע - מיד לאחר פרסום המקרה עלו תאוריות קונסיפרציה שונות המפקפקות באמינות הסיפור. השאלה המרכזית שנשאלת היא איפה צילומי אבטחה של המלון הכה-מאובטח הזה (סלבס רבים נוהגים לשהות בו, ולכן אין זה מופרך להניח שבמלון כזה האבטחה אמורה להיות מאוד גבוהה). בנוסף, יש תחושה שמשטרת פריז לא באמת מניעה תהליכים כדי למצוא את השודדים. כמו כן, תיאור האירוע נשמע קצת כמו סרט הוליוודי (כיוונו אקדח לפניה, קשרו אותה, היא הצליחה להשתחרר ואז הם ברחו על אופניים). וכמובן - העובדה שהעונה החדשה של הקרדישאנס מתקרבת אלינו בצעדי ענק. 

 

 

אנחנו נמשיך לחכות לעדכונים בנוגע לאירוע ומאחלים לקים שתצליח להתגבר על הטראומה ושהפושעים יאותרו ויועמדו לדין.   

 

 

KIM - מה אתם חושבים על כל הסיפור? 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)