סטייליש

קים אור אזולאי קפצה לשבוע האופנה במילאנו וחזרה אלינו עם חוויות

(קרדיט: יוטיוב)קים, אפשר בבקשה בפעם הבאה להיכנס למזוודה שלך? לפני כמה ימים זכיתי לסמן וי ענק בטו דו ליסט שלי, חלום שלא ידעתי שאגשים כל כך מוקדם, ונסעתי לשבוע האופנה במילאנו! רובכם יודעים כמה אופנה היא חלק בלתי נפרד מחיי, ולשמחתי קיבלתי הזדמנות מדהימה לסקר תצוגות עבור "ראש אחד", לכתוב על לוקים של דוגמניות ולהצטלם עם מובילי האופנה בעולם.   לפני שהתחלתי לסקר את תצוגות האופנה, הסתובבתי ברחובות העיר לקבל קצת השראה מהסטריט סטייל של מילאנו. העיר שופעת סטייל, ומרגישים אותו בכל פינה. כנראה שרק במילאנו אתקל ברחוב בסבתא שלובשת טייץ עור ונועלת עקבים בגובה שלי, או בחבורת אנשים עם שיער בצבעי הקשת - וזה ייראה הכי שיק שיש! אני מאמינה שלאופנה אין כמעט כללים, ובעיר הזאת מצליחים לשבור גם את מעט הכללים שכן יש. עוד כשארזתי לטיול התחלתי להרכיב לעצמי אאוטפיטים בראש, אבל כמובן שכל מה שהרכבתי השתנה ברגע שראיתי את קרקס הבגדים שיש ברחובות מילאנו! אם פעם חשבתי ש"פחות זה יותר" בכל מצב, אז היום אני מבינה שבשבוע האופנה יותר זה יותר.   זכיתי להיכנס ולסקר כמה תצוגות אופנה ואפילו ביליתי מאחורי הקלעים שלהן וראיתי את כל מה שקורה שם. צפיתי בתצוגות האופנה של פנדי, בייבלוס ופאוסטו פוגליסי ובמהלכן קיבלתי הצצה ראשונה לטרנדים שיגיעו באביב-קיץ 2017. מאחורי הקלעים של התצוגות שיתפו אותי המאפרים בטרנדים שישלטו בעולם האיפור - לגמרי יש למה לצפות!מאחורי הקלעים יצא לי לדבר בין היתר עם ג'יזל קווליאו, המאפרת הראשית של מאק, שהגיעה כל הדרך מניו יורק. זו הפעם העשירית שהיא מאפרת בשבועות אופנה, והיא סיפרה לי שבשבוע האופנה בניו יורק (העיר הראשונה שבה מתחילים את חודש האופנה) רואים את ההתחלות של הטרנדים החדשים ואת הדברים הכי חמים שיגיעו לחנויות בעונות הבאות. בהמשך, כשעוברים מעיר לעיר ברחבי העולם, רואים איך הכול מתחבר.   התצוגות, הצילומים והאוכל (ברור, חייבים לאכול פיצה באיטליה!) היו ללא ספק הגשמת חלום, אבל רגעי השיא בטיול הזה היו המפגשים עם אנשי אופנה שאני אוהבת. ראיתי הרבה בלוגריות שאני עוקבת אחריהן הרבה זמן, ובראשן קיארה פראני, בלוגרית האופנה מספר אחת בעולם. לפגוש אותה פנים מול פנים הרגיש לי לגמרי לא מציאותי. פגשתי גם את האחת והיחידה - אנה וינטור, העורכת הראשית של "ווג" האמריקאי, אגדה בעולם האופנה! איתה לצערי לא יצא לי להצטלם, אבל יום אחד זה יקרה.    MILAN -  אז... מתי טסים שוב? (מאת קים אור אזולאי)  

 ראש אחד   |   29/09/2016  |    |    | 

 

לפני כמה ימים זכיתי לסמן וי ענק בטו דו ליסט שלי, חלום שלא ידעתי שאגשים כל כך מוקדם, ונסעתי לשבוע האופנה במילאנו! רובכם יודעים כמה אופנה היא חלק בלתי נפרד מחיי, ולשמחתי קיבלתי הזדמנות מדהימה לסקר תצוגות עבור "ראש אחד", לכתוב על לוקים של דוגמניות ולהצטלם עם מובילי האופנה בעולם.

 

 

IMG-20160923-WA0005

 

לפני שהתחלתי לסקר את תצוגות האופנה, הסתובבתי ברחובות העיר לקבל קצת השראה מהסטריט סטייל של מילאנו. העיר שופעת סטייל, ומרגישים אותו בכל פינה. כנראה שרק במילאנו אתקל ברחוב בסבתא שלובשת טייץ עור ונועלת עקבים בגובה שלי, או בחבורת אנשים עם שיער בצבעי הקשת - וזה ייראה הכי שיק שיש! אני מאמינה שלאופנה אין כמעט כללים, ובעיר הזאת מצליחים לשבור גם את מעט הכללים שכן יש.

 

עוד כשארזתי לטיול התחלתי להרכיב לעצמי אאוטפיטים בראש, אבל כמובן שכל מה שהרכבתי השתנה ברגע שראיתי את קרקס הבגדים שיש ברחובות מילאנו! אם פעם חשבתי ש"פחות זה יותר" בכל מצב, אז היום אני מבינה שבשבוע האופנה יותר זה יותר. 

 

IMG-20160923-WA0004

 

זכיתי להיכנס ולסקר כמה תצוגות אופנה ואפילו ביליתי מאחורי הקלעים שלהן וראיתי את כל מה שקורה שם. צפיתי בתצוגות האופנה של פנדי, בייבלוס ופאוסטו פוגליסי ובמהלכן קיבלתי הצצה ראשונה לטרנדים שיגיעו באביב-קיץ 2017. מאחורי הקלעים של התצוגות שיתפו אותי המאפרים בטרנדים שישלטו בעולם האיפור - לגמרי יש למה לצפות!

מאחורי הקלעים יצא לי לדבר בין היתר עם ג'יזל קווליאו, המאפרת הראשית של מאק, שהגיעה כל הדרך מניו יורק. זו הפעם העשירית שהיא מאפרת בשבועות אופנה, והיא סיפרה לי שבשבוע האופנה בניו יורק (העיר הראשונה שבה מתחילים את חודש האופנה) רואים את ההתחלות של הטרנדים החדשים ואת הדברים הכי חמים שיגיעו לחנויות בעונות הבאות. בהמשך, כשעוברים מעיר לעיר ברחבי העולם, רואים איך הכול מתחבר.

 

IMG-20160929-WA0015

 

 

התצוגות, הצילומים והאוכל (ברור, חייבים לאכול פיצה באיטליה!) היו ללא ספק הגשמת חלום, אבל רגעי השיא בטיול הזה היו המפגשים עם אנשי אופנה שאני אוהבת. ראיתי הרבה בלוגריות שאני עוקבת אחריהן הרבה זמן, ובראשן קיארה פראני, בלוגרית האופנה מספר אחת בעולם. לפגוש אותה פנים מול פנים הרגיש לי לגמרי לא מציאותי. פגשתי גם את האחת והיחידה - אנה וינטור, העורכת הראשית של "ווג" האמריקאי, אגדה בעולם האופנה! איתה לצערי לא יצא לי להצטלם, אבל יום אחד זה יקרה.

 

IMG-20160929-WA0022

 

 

 

MILAN -  אז... מתי טסים שוב?

 

(מאת קים אור אזולאי)