סטייליש

קינג קיילי קייפופיסטית? (צילום: מתוך האינסטגרם Kyliejenner@)

קיילי ג'נר רומזת לעוקבים שלה שהיא מעריצה מוזיקת קייפופ

עמוד האינסטגרם של "קיילי קוסמטיקס" עבר שינוי מרענן ואם אתם אוהבים קייפופ, אתם לגמרי תאהבו את זה

 נועם גורביץ'   |   12/03/2018  |    |    | 

בכל יום מתפרסמים פוסטים בעמוד האינסטגרם, ערוץ היוטיוב ועמוד הטוויטר של "קיילי קוסמטיקס" (מותג הביוטי הסופר מצליח של קיילי ג'נר, דה), ומיליוני העוקבים של המותג לא מפספסים אף אחד מהם. מתמונות של קולקציות חדשות ועד לסרטוני הדרכה של המוצרים הנחשקים, ביוטרים מרחבי העולם יודעים שלא כדאי לדלג על שום פוסט והם נאמנים לכוכבת הריאליטי בכל לייק, תגובה ושיתוף, אבל יכול להיות שקיילי מכוונת עכשיו את המוצרים שלה לקהל חדש? וול, ככה זה נראה.

בשבועות האחרונים נראה שמוזיקת הרקע של סרטוני "קיילי קוסמטיקס" (או לפחות של אלו שהמותג מחליט לשתף ברשתות החברתיות), היא שונה מהרגיל. אם עד לאותה נקודה השירים היו בעיקר מנגינות פופ חמודות, לאחרונה הקטעים הנבחרים מתנגנים על רקע שירי קייפופ, שכולנו כאן ב-ROSH1 כבר התאהבנו בהם. "השיר הזה הוא BOSS של NCT U?! האם אני מאבדת את זה?! מי ידע שקיילי ג'נר היא סטנית של מוזיקת קייפופ?", כך נכתב באחד מהציוצים המופתעים בטוויטר. בציוץ אחר נכתב שקיילי מנסה למשוך אליה מעריצי קייפופ ושכולם צריכים להיזהר, כי זו מלכודת. LOL#

בין אם זה מכוון ובין אם לא, אנחנו לגמרי נהנים מהסגנון החדש של "קיילי קוסמטיקס" ועוד יותר נהנים מהתגובות המופתעות והמצחיקות של מעריצי המותג.