סטייליש

פשוט קחו את הכסף שלנו (צילום: אינסטגרם kyliejenner)

קיילי ג'נר וקורטני קרדשיאן מוציאות ליין שפתונים משותף והוא מהמם

ואיך קולקציית הקפסולה קשורה לפסטיבל קואצ'לה?

 נועם גורביץ'   |   15/04/2018  |    |    | 

אחרי חודשים של ספקולציות, סוף כל סוף יצאה הכרזה רשמית - קורטני קרדשיאן מצטרפת למשפחת "קיילי קוסמטיקס" ותוציא ליין שפתונים עם אחותה הצעירה, קיילי ג'נר (קחו את הכסף שלנו מעכשיו). כבר לפני יותר משנה צצו שמועות שהשתיים עובדות על קולקציית קפסולה משותפת, אבל נראה שההיריון המפתיע של קיילי דחה את העבודה של השתיים. וול, עדיף מאוחר מלעולם לא!

ההודעה הרשמית יצאה במהלך סוף השבוע האחרון באמצעות סטוריז בעמודי האינסטגרם של האחיות ושל "קיילי קוסמטיקס", שם קיבלנו הצצה לעיצוב המרענן של אריזות השפתונים. להבדיל מקולקציות הקפסולה שהוציאה קיילי עם קים ועם קלואי, שכללו חבילה אחת שמכילה 4 שפתוני מאט שונים, שיתוף הפעולה הנוכחי כולל 3 חבילות שונות, שמגיעות בגווני פסטל עם הכיתוב המנצנץ - KOURT. הבדל נוסף הוא בעיצוב השפתונים עצמם - עד כה כל השפתונים של קיילי עוצבו עם איור של שפתון מטפטף, אבל הליין החדש לא כולל את סימן ההיכר של אימפריית הביוטי. טוב, קורטני היא בכל זאת האחות הבכורה וצריך לעשות כל מה שהיא מבקשת (אחים קטנים יבינו את המשפט הזה). 

עדיין לא ברור מתי קולקציית KOURT תושק, אבל יש שמועות רבות שקיילי וקורטני יעשו מסיבת השקה גדולה במהלך פסטיבל קואצ'לה. השתיים טסו לפסטיבל ביום שישי האחרון, ומספר אנשים ראו בלוח הזמנים של האירוע שעתידה להתרחש מסיבת "קיילי קוסמטיקס" (#פה_חשדנו). אומנם איש לא יודע להגיד מתי נזכה להניח את ידינו על ליין השפתונים החדש, אבל תהיו בטוחים שאנחנו נעדכן אתכם כשזה יקרה.

A post shared by Kylie Jenner (@kyliesnapchat) on

A post shared by Kylie Jenner (@kyliesnapchat) on