סטייליש

העתק הדבק, גרסת ג'נר (צילום: אימג'בנק/Gettyimages, מתוך האינסטגרם)

קיילי ג'נר העתיקה את הקולקציה החדשה שלה?

קיילי, חשבת שאף אחד לא ישים לב?

 נועם גורביץ'   |   11/06/2017  |    |    | 

קיילי ג'נר, רק בת 19 וכבר בעלת 2 חברות משלה - חברת האיפור "קיילי קוסמטיקס" ואתר הקניות "דה קיילי שופ". בתחום הקוסמטיקה, קיילי כבר ביססה את מעמדה בזכות מוצרים איכותיים שנמכרים לחלוטין תוך דקות ספורות בכל קולקציה חדשה, אך מאז מנובמבר 2016 היא מנסה להוכיח את עצמה גם בתור מעצבת אופנה באתר הקניות שלה (בנפרד מאחותה הגדולה קנדל, איתה יש לה ליין בגדים ואקססוריז משותף). ביום שלישי האחרון (6.6), יצאה הקולקציה השלישית לאתר בסגנון פרינט הסוואה, וכמו השתיים הקודמות גם היא נמכרת במהירות. 

כיומיים לפני פרסום קולקצית ההסוואה, עלו טיזרים לעמוד האינסטגרם הרשמי של האתר ומאותו הרגע החלה לצוץ האשמות שהיא מועתקת מחברה בשם PluggedNYC. טיזיטה בלמלי, המנהלת הקריאייטיבית של החברה, מיהרה לפרסם תמונות של הקולקציה שלה לצד זו של קיילי בעמוד האינסטגרם שלה תחת הכיתוב - "...אני המשפיעה... העתק הדבק עד לנעליים שהשתמשתי בהן על הדוגמניות שלי...".

A post shared by Tizita (@theplugsdaughterr) on

טיזיטה פירסמה פוסט נוסף בו כתבה "...אני ממש לא המצאתי את ההסוואה, אבל בטוח החזרתי אותה לחיים והתחלתי את תנועת שני החלקים בפרינט הזה...". בנוסף, המנהלת הקריאייטיבית פרסמה את ההתכתבות בינה ובין הצוות של קיילי, שביקשו שתשלח להם חבילה עם העיצובים שלה.

האינטרנט גועש בתגובות זועמות על ההעתקה, אך לא ידוע אם הדרמה הזו השפיעה על המכירות של הקולקציה. עדיין לא פורסמה תגובה רשמית מקיילי ג'נר, ואנחנו בהחלט מחכים לה בקוצר רוח. בינתיים, אנחנו משערים שהיא הגיבה ככה:

via GIPHY