סלבס

תגלי לנו גם... (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

קיילי ג'נר מצאה את הדרך לחיות בהוליווד לנצח

קיילי, לא לזה התכוונו כשאמרנו שאנחנו אוהבים אותך לנצח נצחים.

 דניאל פסו   |   02/02/2017  |    |    | 

 

 

אוקיי, בלי פאניקה, לא מדובר בניסוי מדעי וקיילי עדיין לא מצאה את המעיין לנעורי נצח. מוזאון מאדאם טוסו, היוצר בובות שעווה בדמותם של ידוענים ממגוון רחב של תחומים, החל בפוליטיקה ועד שירה וקולנוע, יציג בקרוב מאוד גם את דמותה של קיילי ג'נר. 

 

למאדאם טוסו סניפים רבים ברחבי העולם, והמוזאון מושך אליו המוני תיירים שיודעים שהסיכוי הכי טוב שלהם לתמונת סלפי עם הסלב האהוב עליהם הוא לצד הבובות. פסלי השעווה נוצרים בדיוק מדהים ונראים ממש כמו האנשים האמיתיים, ממש שתי טיפות שעווה.

 

 

 

A photo posted by Ipek Narin ? (@narin_ipek) on

 

 

 

 

 

אתמול בלילה חשפה קיילי בחשבון הסנאפצ'ט שלה את ההכנות המרגשות של יצירת בובת השעווה שלה. בסטורי אפשר לראות את שלבי ההכנה - מחיפוש צבע עור תואם (ניוד, דה), דרך מיון גלגלי עיניים ועד יצירת כף יד זהה. למקרה שתהיתם, החבר'ה של מאדאם טוסו כל כך רציניים, שהם אפילו לא שכחו את הציפורניים הארוכות בצורת שקד, שכבר מזמן הפכו לסימן ההיכר של קיילי. #קיילי_תעשי_לנו_מניקור

 

 

(צילום: סנאפצ'ט) (צילום: סנאפצ'ט)

 

 

נראה שקיילי מתרגשת לא פחות מאיתנו מהמחווה, והיא אפילו דאגה להעלות לסנאפצ'ט תמונה של מכתב התודה שלה למוזאון: "תודה, מאדאם טוסו, לא יכולה לחכות כבר לחיות לנצח בהוליווד".

 

נכון לרגע זה עוד לא ברור באיזה מסניפי המוזאון תוצג בובת השעווה המדוברת, מה שבטוח הוא שאנחנו לא יכולים לחכות כבר לראות את התוצאה.