בידור

קרדיט: GIPHY

קייט וינסלט מודה: ג'ק לא היה חייב למות ב"טיטאניק"

איך אפשר לסרב לשתי כתבות בשבוע על קייט וליאו? 

 ראש אחד   |   03/02/2016  |    |    | 

 

רק השבוע התרגשנו מהתמונות החדשות של ליאונרדו דיקפריו וקייט וינסלט בטקס פרסי גילדת שחקני המסך והתפעלנו מהידידות הקרובה וארוכת השנים של השניים, וכבר קייט מספקת לנו עוד רגע של נחת. 

 

מאז יציאתו של "טיטאניק" לאקרנים ב-1998, מוטרדים מעריצי הסרט ברחבי העולם - כלומר אזרחי כל העולם - מסצנת הסיום שלו. למקרה שפספסתם נספר כי לקראת סיום הסרט, לאחר שהספינה התנגשה בקרחון, נאחזים ג'ק ורוז בדלת עץ הצפה על פני המים. רוז מטפסת על הדלת, ואילו ג'ק מחליט להישאר במים כדי לא להפוך את הדלת, ובזאת מקריב את חייו על מנת להציל את אהובתו. טרגי, מרגש, מעורר דמעות  - וגם בעייתי משהו: לג'ק היה מקום על הדלת הצפה. מעריצים מוטרדים אפילו הפיקו סרטון מפורסם, ובו הם מדגימים ומוכיחים שכמה וכמה אנשים היו יכולים לעלות על הדלת הזו כדי להינצל מקיפאון במימי האוקיינוס:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=JVgkvaDHmto

 

 

ובכן, אתמול התארחה קייט בתכנית האירוח של ג'ימי קימל, וכאשר ג'ימי אמר לה שדמותה בעצם נתנה לדמותו של ג'ק לקפוא למוות במים ב"טיטאניק",ענתה קייט בפירוש: "אני מסכימה, היה לו מקום על הדלת". וואו, איזו תחושת הקלה. עכשיו צפו בריאיון כמה פעמים שתרצו, אנחנו בריפיט על 0:46 -0:36 כל הבוקר. 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=5TW4EMX584A

 

 

TITANIC - תודו שעשר השניות האלה עשו לכם את היום.

 

 

 

(דנה זקס \ danaz.rosh1@gmail.com)