בידור

BAD BLOOD (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

קייטי פרי נכנסת לקרב הטוויטר עם טיילור סוויפט

אם חשבתם שמלחמת הטוויטר של הסלבס בימים האחרונים הייתה חמה עד כה - עכשיו היא ממש רותחת. קייטי נכנסת בטיילור!

 ראש אחד   |   23/07/2015  |    |    | 
BAD BLOOD (צילום: אימג'בנק / GettyImages) BAD BLOOD (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

אם חשבתם שמלחמת הטוויטר של הסלבס בימים האחרונים הייתה חמה עד כה - עכשיו היא ממש רותחת. קייטי נכנסת בטיילור!

זוכרים את כל העניין שסיפרנו לכם עליו אתמול? ניקי מינאז' צייצה בטוויטר בעקבות פרסום המועמדויות לטקס פרסי הקליפים של MTV: "אם הקליפ שלך מהלל נשים רזות במיוחד, בטוח שתהיי מועמדת לקליפ השנה". היה די ברור לכולם שהיא התכוונה לקליפ של טיילור סוויפט Bad Blood. טיילור פנתה בעצמה לטוויטר וענתה לניקי: "לא עשיתי דבר מלבד לאהוב אותך ולתמוך בך. לא מתאים לך להסית נשים זו נגד זו. אולי אחד הגברים לקח את המשבצת שלך…". ניקי, מצדה, הכחישה שהתכוונה לקליפ של טיילור, והכול נגמר בלאבי-דאבי-שולם-שולם-לעולם.

כל עולם הרשתות החברתיות טרח להגיב - אם בתמיכה באחת הבנות ואם פשוט בלצחוק על העניין, אבל אין ספק שאת ההצגה גנבו אד שירן וברונו מארס עם הדו-קרב המזויף שלהם.

אד וברונו, אתם יכולים לפנות את הבמה, כי עכשיו העניין הופך למעניין באמת. קייטי פרי, שהריב הוותיק בינה ובין טיילור הוא באמת מה שהכי מעניין את עולם הבידור כרגע, החליטה להגיב בעצמה לחלק ספציפי בתגובתה של טיילור - "להסית נשים זו נגד זו". קייטי צייצה: "נראה לי אירוני להתחיל דיון על הסתה של נשים נגד נשים מפי מישהי שעשתה הון מלרדת על אישה אחרת".

קייטי מחזירה אש (צילום מסך מטוויטר) קייטי מחזירה אש (צילום מסך מטוויטר)

אאוץ'! ברור שקייטי התכוונה לשיר של טיילור על הריב ביניהן, Bad Blood, שעליו טיילור קיבלה את כל המועמדויות לטקס. אין מה להכחיש, יש משהו במה שקייטי אומרת - טיילור באמת עשתה הון מהשיר (ההורס) הזה, וברור לכולם שהוא מדבר על מערכת היחסים של השתיים. אנחנו לא יכולים לחכות כבר לתגובה של טיילור. בינתיים נראה (שוב) את הקליפ, יאללה?

https://www.youtube.com/watch?v=QcIy9NiNbmo

FRENEMIES - נו, מתי ייגמר כבר הריב הזה?

(דנה זקס / danaz.rosh1@gmail.com)